banner101

Kemer'de Inna Şov

Antalya'nın Kemer ilçesinde sahneye çıkan Rumen ünlü şarkıcı Inna, "İkinci evimde olmaktan mutluyum" dedi.

Kemer'de Inna Şov

Antalya'nın Kemer ilçesinde sahneye çıkan Rumen ünlü şarkıcı Inna, "İkinci evimde olmaktan mutluyum" dedi.

"İKİNCİ EVİMDE OLMAKTAN MUTLUYUM"

Daha önce 80'li ve 90'lı yılların ünlü grupları Bony M ve Ace of Base gibi dünyaca ünlü grupların konser verdiği Kemer'e bağlı Beldibi Mahallesi'ndeki Rixos Sungate Otel'de bu kez Rumen ünlü şarkıcı Inna sahneye çıktı. Konser öncesi şovlar ve DJ performansıyla eğlenen turistler saat 22.30'da sahneye çıkan Inna ile eğlenceye devam etti. Rumen şarkıcının sahneye çıkmasıyla telefonlarıyla fotoğraf ve video çekmeye başlayan turistler şarkılara da eşlik etti.

INNA, HAYRANLARINA UNUTULMAZ BİR GECE YAŞATTI

Rumen şarkıcı Inna, güzelliğinin yanında giydiği kıyafetle ilgi odağı oldu. Türkiye'de verdiği konserlerinde Türkçe konuşmaya dikkat eden Inna, yerli ve yabancı hayranlarına sevilen şarkılarını seslendirdi.

INNA'DAN MUHTEŞEM SAHNE PERFORMANSI  

Yaklaşık 1 saat sahnede kalan Inna, her konserinde olduğu gibi 'Seni seviyorum', 'Teşekkürler' gibi Türkçe kelimeler de kullandı. Rumen şarkıcı ayrıca konser arasında "İkinci evimde olmaktan çok mutluyum" dedi.

Inna konserinde Ajda Pekkan'ın seslendirdiği 'Yaz yaz yaz' adlı parçasını da düzgün bir Türkçe ile sevenlerine seslendirirken, konser alanında bulunan yerli turistlerden büyük alkış aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87