banner101

MERVE ÖZBEY " GELDİĞİN YERİ UNUTMAYACAKSIN"

Güzel şarkıcı Merve Özbey önceki gece Beyoğlu Jolly Joker'de sevenleri ile buluştu.

MERVE ÖZBEY " GELDİĞİN YERİ UNUTMAYACAKSIN"

"GELDİĞİN YERİ UNUTMAYACAKSIN"

Güzel şarkıcı Merve Özbey önceki gece Beyoğlu Jolly Joker'de sevenleri ile buluştu. "İlk biletli sahneme burada çıkmıştım, o yüzden burası benim için çok farklıdır, geldiğin yeri unutmayacaksın." diyen Özbey, ardından sevilen şarkılarını art arda seslendirmeye başladı.

Sahnesine Yıldız Tilbe'nin "Yıldızlı Şarkılar" albümünde okuduğu "Vuracak" parçası ile çıkan güzel şarkıcı, performansının ilk yarısında kendisini izlemeye gelenlere adeta bir görsel şölen sundu.

KARADENİZ TÜRKÜLERİ İLE GECEYE DAMGA VURDU...

Konserinin ikinci yarısında ise Neşet Ertaş'a ve birçok üstada selam gönderen güzel şarkıcı, " Üstadlarımıza selamlar gönderdik, şimdi de bir Karadeniz türküsü seslendirelim." diyerek "Hey Gidi Karadeniz" türküsünü muhteşem gırtlağı ile okudu.

"ROMAN HAVASI DİNLEYEREK MOTİVE OLUYORUM"

Performansını bir oyun havası ile noktalayan şarkıcı " Her sahnemden önce bir roman havası dinleyerek motive oluyorum." diyerek "Para Bizde" parçasını söyledi. Kendisini dinlemeye gelen yaklaşık 1000 kişiye harika bir gece yaşatan Merve Özbey, sevenleri tarafından tezahüratlar eşliğinde sahneden uğurlandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87