banner101

MIX FESTİVAL, FARKLI MÜZİK TÜRLERİNİ ZORLU PSM'DE BULUŞTURDU

3.senesinde de farklı müzik türlerini Zorlu PSM çatısı altında bir araya getiren MIX Festival, unutulmaz performanslarla ve etkinliklerle sona erdi.

MIX FESTİVAL, FARKLI MÜZİK TÜRLERİNİ ZORLU PSM'DE BULUŞTURDU

MIX Festival, 2 gün boyunca farklı müzik türlerini Zorlu PSM’de buluşturdu.

3' üncü senesinde de farklı müzik türlerini Zorlu PSM çatısı altında bir araya getiren MIX Festival, unutulmaz performanslarla ve etkinliklerle sona erdi. Festivale Norveç müzik sahnesinin en yetenekli isimlerinden Aurora’nın ve son zamanların en çok konuşulan elektronik müzik ikilisi Polo & Pan’in performansları damga vurdu. Binlerce dans ve müzik tutkunu, 2 gün boyunca Zorlu PSM’de renkli bir festival deneyimi yaşadı.

MIX FESTİVAL, 3'ÜNCÜ SENESİNDE DE ZORLU PSM'Yİ DANS PİSTİNE ÇEVİRDİ

Binlerce müzikseveri farklı müzik türleriyle buluşturan festivalde, karanlık popun kraliçesi Aurora; dans müziği denince akla gelen ikili Polo & Pan; kadife sesiyle büyüleyen Sophie Hunger; indie’nin Montpellier hali Kazy Lambist; Barselona çıkışlı dahi DJ ve yapımcı Undo; house ve minimal techno’nun Fransa’daki karşılığı Losless; Londra’dan R&B fırtınası estiren Tender; ünlü elektronik müzik prodüktörü Emancipator’un canlı performanslarıyla sahnede olduğu projesi Emancipator Ensemble; post-rock’ı elektronik müzikle harmanlayan kuzenler Otzeki; elektronik müziğin Fransa’daki temsilcilerinden Her; Türkiye’de gerçekleşmiş birçok festivalde katılımcıları dans pistinde soluksuz bırakan Mabbas; 70’lerin Türkçe şarkılarına getirdikleri sıra dışı yorumlarla eşsiz disco ritmler yaratan Hey! Douglas; ülkemizin en başarılı saykodelik müzik gruplarından BaBa Zula; Türkçe funk ve saykodelik şarkılarla dans ettirmeyi başaran Turkish Edits; deep tech ve etnik elektronik müziğin birlikteliğini sunan Monality; mix’leriyle ünü ülke sınırlarını aşan Barış K; yerli sahnenin sevilen isimlerinden Sevil Soylu, Zeynep Erbay, Cava Grande ve Nova Persona unutulmaz performanslara imza attı.

Atölyeler, plak pazarı ve turnuvalarla da birlikte katılımcılar, iki gün boyunca Zorlu PSM’de tam bir festival deneyimi yaşadı.

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2018, 17:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87