banner101

SILA'DAN TURNE MÜJDESİ

Pop müziğinin sevilen sanatçılarından Sıla Kerki&Solfej'in düzenlediği 14 Şubat Sevgililer Günü Konserinin bir gün sonrasında da Ankara'yı sallamaya devam etti.

SILA'DAN TURNE MÜJDESİ

Pop müziğinin sevilen sanatçılarından Sıla Kerki&Solfej'in düzenlediği 14 Şubat Sevgililer Günü Konserinin bir gün sonrasında da Ankara'yı sallamaya devam etti.

"BİZE HER GÜN SEVGİLİLER GÜNÜ"

Konserine bir akşam önce giydiği kırmızı derin bacak dekolteli elbisesi ile çıkan Sıla, ''Dün gece söylemiştim. Ben sözümü tutuyorum. Nerede bıraktıysak oradan devam ediyoruz. Bize her gün Sevgililer Günü. '' sözleri ile salonda büyük bir alkış tufanı kopardı.

14 ŞUBAT'A ÖZEL 14 ŞEHİRLİK TURNE MÜJDESİ...

Bu konserlerle birlikte Türkiye'yi karış karış dolaşacağı yepyeni bir turnenin startını verdiğini de dile getiren Sıla, İstanbul'dan başlayarak sırasıyla Ordu, Samsun Eskişehir, Malatya, Kayseri, Konya, Mersin, Şanlıurfa, Diyarbakır, Mardin, Van, Adana, Gaziantep ve Hatay'da konserler vereceğini müjdeledi.

SILA SİYAH ELBİSESİYLE GÖZ KAMAŞTIRDI

Dillere pelesenk olan duygusal şarkıları ile Ankara Congresium'da adeta kulakların pasını silen başarılı sanatçı, ikinci bölümde ise süper mini siyah elbisesi ile yürek hoplattı.

İNCELDİĞİ YERDEN KOPSUN, DOYASIYA EĞLENELİM.

Performansının sonlarına doğru tempoyu iyice yükselten Sıla, ''Hala oturuyor musunuz? Gelin buraya da inceldiği yerden kopsun. Doyasıya eğlenelim hadi.'' sözleriyle müzikseverleri sahne önüne davet etti.

SILA'DAN UZATMALI SEVGİLİLER GÜNÜ PERFORMANSI

Bir buçuk saat süren programını yaklaşık on beş dakika uzatan başarılı sanatçı, sahneyi alkışlar eşliğinde terk ederken, ''Yarın İzmir'deyiz. Eşinize dostunuza haber verin. Bir sevgililer günü de orada kutlarız biz. Bir manileri yoksa bekleriz.'' ifadeleriyle de 16 Şubat İzmir konserine açık bir davet yaptı.

BİLETLER KAPIŞILMAYA BAŞLANDI...

Öte yandan 14 Şubat 2020 Sevgililer Günü Konseri biletleri bir yıl önceden satışa çıkan Sıla, daha ilk günden ciddi bir bilet satış rakamına ulaşarak sıra dışı bir başarıya daha imza attı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87