banner101

SOSYETENİN DİCLE OLCAY ÇILGINLIĞI​

Fi' ve 'Ufak Tefek Cinayetler' dizilerinde seslendirdiği şarkılarla dikkatleri üzerine çeken Dicle Olcay, sahneleriyle de çok konuşulmaya başladı.

SOSYETENİN DİCLE OLCAY ÇILGINLIĞI​

'Fi' ve 'Ufak Tefek Cinayetler' dizilerinde seslendirdiği şarkılarla dikkatleri üzerine çeken Dicle Olcay, sahneleriyle de çok konuşulmaya başladı.

DİCLE OLCAY, CEMİYET HAYATININ GÖZDESİ OLDU 

Dicle Olcay sosyete ve sanat camiasının akın ettiği ‘Gizli Kalsın’ adlı mekanda uzun yıllar sahne alarak cemiyet hayatında adından sıkça söz ettirmişti. Sahnelerin aranan yüzü olan Olcay, son olarak Berk Ekşioğlu'nun doğum günü partisinde sahne aldı. Performasıyla cemiyet hayatının gözdesi haline gelen Dicle Olcay'ın sahne aldığı mekanlarda rezervasyonlar günler öncesinden tükenmeye başladı.

OLCAY'DAN, HAYRANLARINA SLOW PARÇA MÜJDESİ

'Dizinin Dibine' singleyla çıkış yapan Dicle Olcay, hayranlarının slow parça isteklerine de kayıtsız kalmadı. 'Fi' dizisinde seslendirdiği 'Aç Kapıyı Gir İçeri' şarkısı gibi bir parça ile Dicle Olcay'ı görmek isteyen hayranları için slow parça hazırlıklarına başladı. Olcay, önümüzde ki aylarda bomba gibi bir single ile döneceğinin müjdesini verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87