banner101

ZORLU'DA FERİDUN DÜZAĞAÇ COŞKUSU

Türkçe rock müziğin güçlü yorumcularından Feridun Düzağaç, geçtiğimiz akşam Zorlu Center Meydan Katı Park alanında hayranlarıyla buluştu.

ZORLU'DA FERİDUN DÜZAĞAÇ COŞKUSU

Türkçe rock müziğin güçlü yorumcularından Feridun Düzağaç,  Zorlu Center Meydan Katı Park alanında hayranlarıyla buluştu. “Bu akşam aklınızı başınızdan alacağız. Hazır mısınız?” diyerek konserine başlayan başarılı sanatçı, hayranlarına keyifli bir akşam yaşattı.

DÜZAĞAÇ, HAYRANLARINA UNUTULMAZ BİR GECE YAŞATTI

Sevilen şarkıcı Feridun Düzağaç, farklı tarzı ve güçlü yorumuyla birbirinden güzel şarkılarını sevenleri için seslendirdi. Düzağaç’ı dinlemeye gelenler sanatçının Beni Bırakma, Kavak Yelleri, Alev Alev, Ben Kısaca FD ve Sevdadandır gibi sevilen şarkılarını hep bir ağızdan söyledi. Samimi ve esprili tavrıyla büyük beğeni toplayan sanatçı, yeni albümünün de müjdesini verdi.

"DİNLEYİCİMİZE ULAŞTIĞIMIZ HER YER BİZİM İÇİN KUTSALDIR"

Zorlu Center misafirlerine unutulmaz bir akşam yaşayan Feridun Düzağaç “Dinleyicimize ulaştığımız her yer bizim için kutsaldır. Burada konser vermek, sizlerle buluşmak çok keyifliydi. Yeniden buluşmak üzere hoşça kalın” diyerek alkışlar eşliğinde sahneden ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2018, 02:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87