banner101

65. Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri Ünlü İsimlerini Bir Araya Getirdi

Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nin 65’incisi geçtiğimiz gün Volkswagen Arena’da düzenlenen muhteşem törenle sahiplerini buldu.

65. Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri Ünlü İsimlerini Bir Araya Getirdi

Türkiye’nin en prestijli spor ödülleri Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’nin 65’incisi geçtiğimiz gün Volkswagen Arena’da düzenlenen muhteşem törenle sahiplerini buldu. Televizyon dünyasının usta ismi Beyazıt Öztürk’ün sunumu ile 2018’de sporun en iyilerinin ödüllendirildiği törene, spor ve sanat ve iş dünyasının önde gelen isimleri Gillette Gibi tarzlarıyla damga vurdu.

Spor dünyasının her yıl merakla beklediği ve bu yıl 65’incisi düzenlenen Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri sahiplerini buldu. Volkswagen Arena’da gerçekleştirilen törene spor, sanat ve iş dünyasının önde gelen isimleri katıldı.

65. GILLETTE MİLLİYET YILIN SPORCUSU ÖDÜLLERİ ÜNLÜ İSİMLERİ BİR ARAYA GETİRDİ 

Gillette ve Milliyet iş birliğiyle düzenlenen törende ünlü isimler şıklıklarıyla göz doldurdu. Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu ve Beşiktaş’ın yıldız oyuncusu Quaresma, gibi spor dünyasının usta isimlerinin katıldığı törende, Cem Hakko, Revna Demirören, Yelda Demirören, Saba Tümer, Tümer Metin, Ömür Gedik, Tülin Şahin, İvana Sert, Ece Vahapoğlu ve Tuğba Özay gibi sanat ve iş dünyasının ünlü simaları da yerini aldı.

Sporun duayen isimlerinden oluşan 50 kişilik jüri tarafından 63 ön aday arasından eleme yapılarak belirlenen 7 kategoride yarışan isimler için 2 milyona yakın kişi ile toplamda 12 milyona yakın oy kullanıldı. Oylamanın halka açılmasıyla birlikte, Gillette ve Milliyet’in el ele vermesi, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın desteği, TMOK’un katkıları ve sporserverlerin verdikleri oylar ile 35 bin öğrenciye spor malzemesi desteği hedefine ulaşıldı.

Ödül töreninde konuşma yapan P&G Türkiye ve Kafkasya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu, “Gillette olarak geleceğin adil, saygılı, dürüst, çalışkan sporcularının yetişmesi için Milliyet, Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi’nin desteği ve tüketicilerimizin de katılımı ile güzel bir sosyal sorumluluk projesine imza attık. Kullanılan her oy ile Güneydoğu Anadolu bölgesinde 35 bin öğrenciye spor malzemesi desteği vermeyi hedef koyduk. Bu hedefi de yakaladık. Katkılarından dolayı oy veren ve kampanyaya katılan herkese teşekkür ediyorum.Bu prestijli ödül töreninde Milliyet ile yan yana olmaktan gurur duyuyoruz. Ödül töreninin Türk sporuna ve tüm paydaşlara ilham kaynağı olduğuna inanıyoruz. Başarılı oyuncuları ödüllendiriyor ve sürdürülebilir başarılarınını destekliyoruz ” ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2019, 22:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87