banner101

Ne Yaparsan Yap, Kendi Değerlerinle Yap!

Beşiktaş'ın Kolej Takımı ile ilgili film Kolej Havası ilk teaser'ını yayınladı: Ne yaparsan yap, kendi değerlerinle yap!

1989-92 yılları arasında kazanılan 3 şampiyonluk üzerinden Beşiktaş değerlerini ve Türk futbolunun dünü ile bugününü anlatan “Kolej Havası”ndan ilk teaser yayınlandı.

Yönetmenliğini Sertan Ünver’in, yapımcılığını Güverte Film’in üstlendiği Kolej Havası belgeseli, Türk futbol tarihinin bir dönemine damga vuran Metin-Ali-Feyyaz üçlüsünün öncülük ettiği Beşiktaş futbol takımını, Serpil Hamdi Tüzün’ü ve Süleyman Seba’yı anlatıyor.

BEŞİKTAŞ’I ANLATAN “KOLEJ HAVASI” FİLMİNDEN İLK TEASER YAYINLANDI!

“Özkaynak Düzeni”nin ilk ürünlerinden Ziya Doğan ve Süleyman Oktay’la beraber bu düzenin mimarlarından teknik direktör Adnan Dinçer ile ilk röportajlarını gerçekleştiren ve yaklaşık 40 kişiyle konuşan film ekibi, belgeselden ilk teaserını yayınladı.

Kolej Havası’nda; Metin Tekin, Feyyaz Uçar, Rıza Çalımbay, Mehmet Özdilek gibi efsane futbolcuların yanı sıra Zafer Algöz ve Feridun Düzağaç gibi sanatçılar da taraftar-Beşiktaş ilişkisi ve dönemin atmosferine dair anılarıyla dikkat çekiyor.

Daha önce aynı ekibin birlikte yaptığı Blue belgeseli Türkiye rock tarihine odaklanmıştı. Bu sefer de futbol tarihine değinecek olan Kolej Havası'nın vizyon tarihi yakında açıklanacak.

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2019, 02:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87