Türkiye'deki kültür ve sanatın gelişmesine katkı sağlayan Akbank Sanat30. yaşını, Vogue Türkiye ev sahipliğinde geçtiğimiz akşam Gallada’da kutladı

GÜLSE BİRSEL 

Kral Charles’ın koyu kırmızı rengin hakim olduğu portresi dikkat çekti.. Kral Charles’ın koyu kırmızı rengin hakim olduğu portresi dikkat çekti..

AKBANK SANAT’IN 30. YILINA ÖZEL BİR GECE DÜZENLENDİ

MERVE DİZDAR 

Yerel ve evrensel mirası korumak ve gelecek nesillere aktarmak amacıyla kültür ve sanatın destekçisi Akbank Sanat’ın 30. yılına özel düzenlenen geceye aralarında Gülse Birsel, Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya, Uraz Kaygılaroğlu, Begüm Kütük, Erdil Yaşaroğlu, Ece Sükan, Oğul Türkkan’ın da bulunduğu isimler katıldı.

NİLPERİ ŞAHİNKAYA 

75 yıldır Türkiye’nin geleceğine hizmet eden Akbank tarafından 1993 yılında kurulan Akbank Sanat, her yıl 700’ü aşkın etkinlikle farklı disiplinlerden sanatın bin bir rengini geniş kitlelerle buluşturuyor, çalışmalarında sürdürülebilir bir değer sunmaya odaklanıyor.

URAZ KAYGILAROĞLU 

Bu doğrultuda ‘Değişimin hiç bitmediği yer’ olma misyonuyla festivallere ve sosyal gelişime hizmet eden atölye ve etkinliklere ev sahipliği yapıyor.

BEGÜM KÜTÜK - ERDİL YAŞAROĞLU 

ECE SÜKAN 

Editör: MURAT ÖZER