Survivor 2024: All Star televizyon programının başarılı yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlu’nun yeni şarkısıDÜŞLERİM”,Universal Music Türkiye etiketiyle yayında.

ALEYNA KALAYCIOĞLU "DÜŞLERİM" YAYINDA!

En son çıkardığı teklisi “YENİDEN SEV” ile sevenlerinin beğenisini toplayan Aleyna Kalaycıoğlu, yaza uygun şarkısı “DÜŞLERİM” ile beğenileri toplamaya devam ediyor.

ALEYNA KALAYCIOĞLU 

Ajda Pekkan büyük stadyum konserine hazırlanıyor!.. Ajda Pekkan büyük stadyum konserine hazırlanıyor!..

UNIVERSAL MUSIC GROUP HAKKINDA

Universal Music Group olarak sanatın gücüyle kültüre yön vermek için varız. UMG; yapımcılık, edisyon, lisanslı sanatçı ürünleri ve görsel-işitsel içeriklerle ilgili faaliyetlerde bulunan geniş işletme yelpazesiyle dünyanın lider müzik şirketidir. Her müzik türünde en kapsamlı kataloğu ve şarkıları sunarak sanatçılarımızın gelişimini destekliyor, dünya çapında beğenilen ve ticari olarak başarılı müziğini üretiyor ve dağıtıyoruz. Kendini sanata, yenilikçiliğe ve girişimciliğe adayan UMG, sanatçılarına sanatsal ve ticari fırsatlar sunmak, hayranlara muhteşem deneyimler yaşatabilmek adına hizmetlerin, platformların ve iş modellerinin hız kesmeden geliştirilmesini hedefler. Universal Music Group ile ilgili daha fazla bilgi için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz:

Editör: Admin Admin