İspanya LaLiga ekiplerinden Real Madrid, Arda Güler ile 6 yıllık sözleşme imzaladı. Arda Güler, İspanya ekibinde 24 numaraları formayı giyecek.

ARDA GÜLER: "BUGÜN HAYATIMIN EN ÖZEL GÜNÜ"

Fenerbahçe'den 30 milyon Euro bedelle Real Madrid'e imza atan Arda Güler, Başkan Florentino Perez'in de katıldığı imza töreni sonrası açıklamalarda bulundu. Törene Arda Güler'in ailesi de katıldı. Burada olmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade eden Arda Güler, "Bugün benim hayatımın en özel günü. Bugüne gelmemde destek veren aileme ve herkese teşekkür ederim. Bu kulübün bir efsanesi olmak istiyorum. Burada olmaktan dolayı çok mutluyum" dedi.

REAL MADRID BAŞKANI FLORENTİNO PEREZ: "EVİNE HOŞ GELDİN"

Hasan Arat: "Kulüpler Birliği aklı selim bir karar alarak bu seçimi hızlandırmalıdır" Hasan Arat: "Kulüpler Birliği aklı selim bir karar alarak bu seçimi hızlandırmalıdır"

Real Madrid Başkanı Florentino Perez ise, "Bugün Real Madrid hayaliyle büyüyen birini daha kadromuza katıyoruz. Real Madrid'e hoş geldin Arda Güler. Geleceğimizde önemli bir pay sahibi olacak bir yeteneği transfer ettik. Arda'yı dünyanın en iyi futbolcularından birisi olarak yetiştiren ailesine şükranlarımı sunuyorum. Evine hoş geldin, Real Madrid'e hoş geldin Arda" şeklinde konuştu.
 

Editör: MURAT ÖZER