Türkiye’de lüks modanın öncüsü Beymen, yarım asrı aşan tarihini, lüksün bu topraklardaki 500 yıllık geçmişine ışık tutan ve günümüze taşıyan küresel bir projeyle kutluyor.  

TOLGA EGEMEN - ALİ FARAMAWY - ERGUN ÖZEN - ELİF ÇAPÇI - MARIE LAURE AKDAĞ - HASAN ARAT - BERNARD BARBOUR - HÜSNÜ EREL 

KERİM SABANCI - ARZU SABANCI 

BEYMEN’İN 50, LÜKSÜN 500 YILI

Anadolu’nun zengin kültür mirasını, lüksün izindeki sergi, kitap ve belgesel projesiyle dünyaya anlatan Beymen, “Golden Opulence” sergisi ve aynı adı taşıyan kitabın lansmanı vesilesiyle, moda ve tasarım dünyasına yön veren markaların temsilcilerini, kreatif direktörleri, tasarımcıları ve sektörün önde gelen isimlerini 3 – 5 Kasım tarihleri arasında İstanbul’da buluşturdu.

ALİ FARAMAWY - HASAN ARAT - HANİA RACHİD- RACHİD MOHAMMED RACHİD - ELİF ÇAPCÇI - ERGUN ÖZEN  

BEYMEN 50. YILINI UNUTULMAZ BİR GALA İLE KUTLADI

Beymen, 50. yıl kutlamaları çerçevesinde Çırağan Palace Kempinski İstanbul’da görkemli bir gala gecesi de gerçekleştirdi. Beymen’in bünyesinde bulunduğu Mayhoola for Investments LLC CEO’su, Valentino ve Balmain’in Yönetim Kurulu Başkanı Rachid Mohamed Rachid ve Beymen Group CEO’su Elif Çapçı’nın konuşmalarıyla başlayan geceye dünyaca ünlü maestro Andrea Bocelli ve müzisyen Karsu’nun eşsiz konseri damgasını vurdu.

AYŞE - ECE EGE 

BRYAN YAMBAO 

50’yi aşkın dünya markasının Beymen için bu topraklardan aldıkları ilhamla tasarladıkları eserler, Tophane-i Amire Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen “Golden Opulence” sergisi ile 6-30 Kasım tarihleri arasında ziyarete açık olacak. 

BURCU ESMERSOY - NAZIM AKMANDİL 

BÜNYAMİN - LAMİA AYDIN 

CEMİL DİNÇMEN - ECE ŞİRİN 

DİLEK HANİF 

EDGARDO OSORIO - BEGÜM KHAN 

ELİF ÇAPÇI 

JOURDAN DUNN - OLIVIER ROUSTEING 

LEONIE HANNE 

MARIE LEBLANC

MERİÇ KÜÇÜK 

MİRGÜN CABAS - ZEYNEP YÜKSEKTEPE 

PIERPAOLO PICCIOLI 

SERDAR GÜLGÜN 

TIZIANA TERENZI 

BİRCE AKALAY 

ECE SÜKAN 

MERVE DİZDAR

SERENAY SARIKAYA 

Twist Party koleksiyonu ışıltılı dünyasıyla sizi partiye davet ediyor! Twist Party koleksiyonu ışıltılı dünyasıyla sizi partiye davet ediyor!

ŞAHİKA ERCÜMEN 

ZERRİN TEKİNDOR 

SERKAN TUTAT - BANU CENGİZ - ÜMİT ERSOY - BARIŞ TEZMAN - ELİF GÖKTAŞ - ERGUN ÖZEN - ELİF ÇAPÇI - HASAN ARAT - SEBLA REFİG DEVİDAS - POLAT UYAL - ÖZGÜR BÜGÜ - REHA EMEKLİ - AHMET ÖCAL - MEHMET ÇAYIREZMEZ - BATUR KUTNAY