Yeşim Ceren Bozoğlu 'Yalan' dizisi ile ekranlara dönüyor Yeşim Ceren Bozoğlu 'Yalan' dizisi ile ekranlara dönüyor

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV’nin yeni ve merakla beklenen projesi Magarsus’un galası dün akşam Hilton İstanbul Bosphorus’da gerçekleşti.

Merakla beklenen Magarsus’un galasına Berkay Ateş, Çağlar Ertuğrul ve Merve Dizdar’ın yanı sıra Burcu Gölgedar, Uğur Uzunel, Kayhan Açıkgöz, Sezer Arıçay, Murat Baykan, Cemre Ebüzziya, Fırat Kaymak ve dizinin yönetmeni Yunus Ozan Korkut katıldı. 

DENİZ OFLAZ ŞAŞMAZ - NİLHAN ÖNAL 

SELİN SELGÜR - AYDIN DOĞAN YALÇINDAĞ 

BluTV kurucusu Aydın Doğan Yalçındağ, BluTV Ceo’su Deniz Oflaz Şaşmaz’ın ve  Hepsiburada Ceo’su Nilhan Önal’ın katıldığı gala gecesinde BluTV Ceo’su Deniz Oflaz Şaşmaz’ın açılış konuşmasını yaptı. 

BAŞARILI OYUNCULAR BİR ARADA 

Berkay Ateş, Çağlar Ertuğrul ve Merve Dizdar’ın başrolleri paylaştığı Magarsus’ta genç oyunculara usta oyuncu Ercan Kesal da eşlik ediyor. Ercan Kesal’ın Kurak Tarım’ın kurucusu Sarıbahçe’deki tüm narenciye ticaretini elinde tutan Halil Kurak’ı canlandırdığı Magarsus’ta Berkay Ateş, Halil Kurak’ın yeğeni, aynı zamanda sağ kolu Beton’u, Çağlar Ertuğrul ise fevri ve öfkeli oğlu Turgut’u canlandırıyor. Merve Dizdar ise Halil Kurak’ın Amerika’da eğitim alıp, Kurak Tarımı modern ve kurumsal bir yapıya çevirmek isteğiyle Sarıbahçe’ye dönen kızı Tansu’yu canlandırıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Burcu Gölgedar, Cem Bender, Mehmet Bozdoğan, Sümeyye Aydoğan, Menderes Samancılar, Uğur Uzunel, Kayhan Açıkgöz, Sezer Arıçay, Sekvan Serinkaya, Emel Atıcı ve Murat Baykan gibi başarılı oyuncular yer alıyor. 

Yönetmenliğini Yunus Ozan Korkut, yapımcılığını Yamaç Okur ve Serkan Çakarer üstlendiği dizinin senaryosunu ise yönetmen Yunus Ozan Korkut ile birlikte Mustafa Yürüktümen kaleme aldı. 

Magarsus, 10 Ağustos’ta ilk iki bölümüyle BluTV’de. 

Editör: MURAT ÖZER