Türk pop müziğinin Süperstarı Ajda Pekkan, Bodrum’a bomba gibi bir giriş yaptı.

Ünlülerin akın ettiği eşsiz konser: "Kylie Minogue-Mandarin Bodrum" Ünlülerin akın ettiği eşsiz konser: "Kylie Minogue-Mandarin Bodrum"

SÜPERSTAR 3 KEZ BİS YAPTI 40 DAKİKA SAHNESİNİ UZATTI

Büyük alkışlar eşliğinde programını noktalayan Süperstar, müzikseverlerin yoğun isteği üzerine üç kez bis yaparak sahnesini yaklaşık kırk dakika uzattı.

Kerkisolfej Organizasyonu ve Kral Pop Radyo medya sponsorluğunda Bodrum Antik Tiyatro’da sahne alan Ajda Pekkan, saatler öncesinden tüm biletleri tüketen hayranlarına uzun süre hafızalardan unutamayacakları bir gece yaşattı.

BODRUM BODRUM OLALI BÖYLE KONSER GÖRMEDİ

Hemen hemen her konserinde hayranlarına olan düşkünlüğünü dile getiren Süperstar, “Müzik piyasanın en duygusal insanlarından biriyim bunun sebebi ise yıllardır birbirimize olan sevgimiz hepinizi çok seviyorum” diyerek konser alanını hınca hınç dolduran sevenlerine teşekkür etti.

AJDA PEKKAN TARZIYLA GÖZ KAMAŞTIRDI 

Muhteşem sahne performansının yanı sıra kendisine eşlik eden dansçılarıyla birlikte bir an olsun yerinde durmayarak dans eden Ajda Pekkan, harika yorumuyla seslendirdiği şarkılarına ise binlerce hayranı eşlik etmeyi ihmal etmedi. Öte yandan Burcu Sedef imzalı sarı bir elbise ile sevenlerin karşısına çıkan Ajda Pekkan, tarzıyla göz kamaştırdı.

Editör: Admin Admin