Amerika'nın en büyük lüks gayrimenkul şirketleri arasında yer alan Related Group, Miami’nin öne çıkan yapıları arasında yer alan NoMad Residences Wynwood, Casa Bella by B&B Italia ve The St. Regis Residences- Miami projelerini, İstanbul ve Bodrum’da seçkin konukların katıldığı davetler ile tanıttı.

BELKİS - ERDAL AKSOY

Dünyanın en önemli turizm noktaları arasında yer alan, yatırım değeri ile dünyanın cazibe merkezi haline gelen Miami, kapılarını Türk yatırımcılara açtı.  

FATİH KARACA - SADETTİN SARAN

Amerika’nın en büyük gayrimenkul şirketleri arasında yer alan Related Group, Miami’de hayata geçirdiği projelerini İstanbul ve Bodrum'da tanıttı.

NICHOLAS PEREZ - PATRİCK CAMPBELL

Gecede konuşan Related Group Kıdemli Başkan Yardımcısı Nicholas Pérez coğrafi konumu, çarpıcı mimarisi ve sosyal-kültürel aktiviteleri ile dikkat çeken metropoller arasında adı geçen Miami’nin, son dönemde özellikle Türklerin daha çok ilgisini çektiğini belirtti.

HÜLYA UYAR - MERVE GÜMÜŞYAZICI - MERGÜL İHTİYAROĞLU

Grubun en prestijli projelerinden olan NoMad Residences Wynwood, Casa Bella by B&B Italia ve The St. Regis Residences- Miami projelerinin brokerlığını üstlenen deneyimli emlak danışmanları Merve Gümüşyazıcı, Nihan Gören ve Su Zulal Ülkealan’ın ev sahipliğinde İstanbul ve Bodrum’da gerçekleşen lansman davetlerine birbirinden değerli isimler katıldı. Berat Aşıcıoğlu, Ebru Erberdi, Elif Yazıcı, Esra Erandan, Fatih Karaca, Sadettin Saran, Hülya Uyar, Mergül İhtiyaroğlu, Mehmet-Gül Nane, Oya Anlar Onat, ve Serap Sarı İstanbul davetinin; Ayşegül Karabay, Belkıs-Erdal Aksoy, Berrin Saran, Gilman- Mesut Karadeniz, Kadriye Olgal, Nesligül Aksoy, Nilgün Esinli, Şebnem Dinçgör ve Yılmaz Tezman Bodrum davetinin dikkat çeken isimleri arasında yer aldı.

NİHAN GÖREN - SU ZULAL ÜLKEALAN

GİLMAN - MESUT KARADENİZ

Editör: MURAT ÖZER