Son Dakika

Melda Kosif'i kitap tanıtımında dostları yalnız bırakmadı

Melda Kamhi Kosif, “Aynalı Tılsımlar Dükkanı” adını verdiği ilk kitabının imza günlerinde sevenleriyle bir araya geldi.

CEMİYET 25.02.2020, 10:53
Melda Kosif'i kitap tanıtımında dostları yalnız bırakmadı

Melda Kamhi Kosif, “Aynalı Tılsımlar Dükkanı” adını verdiği ilk kitabının imza günlerinde sevenleriyle bir araya geldi.

FULYA ÖZKANCA - MELDA KOSİF 

Kosif, 22 Şubat Cumartesi günü düzenlenen ilk imza gününde D&R Akmerkez’de, 23 Şubat Pazar günü ise D&R Emaar’da kitabını imzaladı. Melda Kamhi Kosif’in imza günlerine ailesi ile birlikte ekonomist&yazar Prof. Dr. Emre Alkin, cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Siren Ertan Kayalar, Fulya Özkanca gibi isimlerde onu yalnız bırakmadı.

Melda Kamhi Kosif’e imza günlerinde yoğun ilgi… Cemiyet hayatının saygın isimlerinden Melda Kamhi Kosif, “Aynalı Tılsımlar Dükkanı” adlı kitabının imza günlerinde D&R’ın konuğu oldu. Kosif, 22 Şubat Cumartesi günü D&R Akmerkez, 23 Şubat Pazar günü D&R Emaar mağazasında sevenleriyle buluşurken her iki etkinliğe de yoğun katılım oldu.

EMRE ALKIN - MELDA KOSİF 

Etkinliklere ailesinin yanı sıra ekonomist&yazar Prof. Dr. Emre Alkin, Siren Ertan, Fulya Özkanca gibi pek çok isim de katıldı. Melda Kamhi Kosif, imza günlerinde okurlarına bol bol imza dağıtırken onlarla fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

MELDA KOSİF

Melda Kosif imza günüyle ilgili: “Kitabın gördüğü ilgiden dolayı çok mutluyum. Çok keyifli bir gün geçirdim. İlk önce D&R ailesine ve Destek Yayınları’na sonra da bugün beni yalnız bırakmayan herkes çok teşekkür ederim” dedi.

SİREN ERTAN KAYALAR - MELDA KOSİF 

KİTAP HAKKINDA;

Tılsım; bir mucizeyi harekete geçirmektir. Kadere yeni bir akış kazandırmaktır. Şifayı başlatmaktır. Gerisi tamamen sana kalmış...

Peki, nasıl yapılır tılsım?

Binlerce ritüeli vardır... Belki binlercesi daha vardır bilinmeyen... Lakin bunların hiçbir önemi yok... İyi bir tılsım gücünü ritüellerinden almaz... Ritüel sadece rotadır. Mucizeyi başlatacak olan tılsımı yapabilmek için üç şeye ihtiyaç vardır. Niyet, inanç ve eylem... Bütün bunları etkili bir şekilde bir araya getirebilmek elbette sanatkârca bir incelik, bilgi ve deneyim gerektirir. Aynalı Tılsımlar Dükkanı, sokakta karşılaşmaları bile neredeyse imkânsız gibi görünen birbirine hiç benzemeyen beş kişiyi, Balat’ta bir mum dükkânında bir araya getiriyor. Her biri kişisel tarihinde görünmeyen gizli yaralar almış bu beş karakter, yaşamlarını değiştirecek olan o kararı verdiklerinde dünyanın en eski, en kadim tılsımını gerçekleştirmeye başladıklarının farkında bile değillerdi. Melda Kamhi Kosif’in ilk romanı Aynalı Tılsımlar Dükkanı sonsuz bir evrensel sistemi küçücük bir mum dükkânının içine sığabilen basit ama sert deneyimlerle anlatıyor.

Yorumlar (0)
27°
açık
Namaz Vakti 03 Ağustos 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@