banner101

ŞEBNEM BURCUOĞLU AŞK VE İLİŞKİLER ÜZERİNE SOHBET

“Kocan Kadar Konuş”, “Süreya Kuaför Salonu” gibi çok satan kitapların yazarı ve gazeteci Şebnem Burcuoğlu ile romantik sohbet.

ŞEBNEM BURCUOĞLU AŞK VE İLİŞKİLER ÜZERİNE SOHBET

“Kocan Kadar Konuş”, “Süreya Kuaför Salonu” gibi çok satan kitapların yazarı ve gazeteci Şebnem Burcuoğlu, 12 Şubat Salı günü Galeries Lafayette Istanbul Emaar Square Mall Çamlıca’da okurları ile buluştu.

GALERIES LAFAYETTE’TE ŞEBNEM BURCUOĞLU İLE ROMANTİK SOHBET

Sevgililer Günü öncesi, konuklara keyifli dakikalar yaşatan sohbete Demet Sabancı Çetindoğan, Buket Taşdelen, İnci Gazioğlu, Zeynep Özyılmazel, Galeries Lafayette-Brandroom-Harvey Nichols Genel Müdürü Simge Telman, Pakize Deval ve Figen Nazikbaş katılım gösterdi.

Şebnem Burcuoğlu, ilişkiler ve aşk konusunu masaya yatırdığı keyifli sohbetiyle, Emaar Square Mall Galeries Lafayette mağazasında okurlarıyla buluştu.

Burcuoğlu'nun 2014 yılında kaleme aldığı Kocan Kadar Konuş romanı iki yüz bin baskıyla altı ay süresince çok satanlar listesinin başında kalırken, serinin BKM tarafından beyaz perdeye uyarlanan filmi bir buçuk milyonun üzerinde izleyiciye ulaşmıştı. 2016 yılının çok satanları arasında bulunan Şekerfare ve 2017 yılında kaleme aldığı bir değer çok satan Çevrim Dışı Aşk romanlarının ardından, ünlü yazar 2018 yılınd Süreya Kuaför Salonu romanıyla çok satanlar listesinde yerini aldı.

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2019, 03:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87