banner101

Ünlü İsimler 'Troya' Ruhunu Yaşadı

EPOS 7 Derneği ve İstanbul Arkeoloji Müzeleri’nin iş birliğiyle düzenlenen “Troya’nın Ardından” sergisi ” Darphane-i Amire’de sanatseverlerle bir araya geldi. 

Ünlü İsimler 'Troya' Ruhunu Yaşadı

EPOS 7 Derneği ve İstanbul Arkeoloji Müzeleri’nin iş birliğiyle açılan ve yeni nesil sanatçıların Troya’yı modern tarzda yeniden yorumladığı “Troya’nın Ardından” sergisi” sanatseverlerle bir araya geldi.

Kuruluşundan bu yana Türkiye’de kültür ve sanat başta olmak üzere, birçok farklı alanda ülkemizin değerlerine katkıda bulunan EPOS 7 Derneği ve İstanbul Arkeoloji Müzeleri’nin iş birliğiyle düzenlenen “Troya’nın Ardından” sergisi ” Darphane-i Amire’de sanatseverlerle bir araya geldi. 

 SANATSEVERLER 'TROYA' RUHUNU YAŞADI 

UNESCO’nun incisi olan Troya’nın modern sanat yorumuyla yeniden hayat bulduğu sergide 21 sanatçının, Troya’yı yeniden yorumladığı eserlerin yer aldığı sergide 'Troya' ruhu yeniden yaşatıldı. 

Eserlerin ilgiyle incelendiği serginin açılışında ayrıca aralarında EPOS 7 Derneği Başkan Yardımcısı Arzu Sabancı, Yönetim Kurulu Üyeleri Beste Yurttaş, Berrin Zorlu, Berna Çebi gibi sanat ve cemiyet dünyasından pek çok tanınmış isim yer aldı. 

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2019, 04:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87