Bağdat Caddesi Damat Tween mağazasında düzenlenen “Yeni Yılı Moda ile Kutluyoruzdaveti ve cemiyet hayatının sevilen isimlerini “Lüks, Stil ve Moda” konsepti ile ağırladı.

SÜLEYMAN ORAKÇIOĞLU - BETÜL AVCI - CEYLAN ATINÇ - MAĞAZA EKİBİ 

Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu ve Orka Holding Yönetim Kurulu Üyesi Büşra Orakçıoğlu ev sahipliğinde düzenlenen davete, aralarında Anıl Tiryaki, Benan Terzioğlu, Katre Turan, Merve Oflaz, Mine Ceran, Mustafa Üstündağ, Tuba Kalçık Üstündağ ve Sercan Yaşar’ın da olduğu çok sayıda ünlü isim katıldı.

BETÜL AVCIOĞLU - BÜŞRA ORAKÇIOĞLU - CEYLAN ATINÇ 

Cannes'da Romee Strijd ve Taylor Hill'in Messika ile ışıltılı dolu anlar! Cannes'da Romee Strijd ve Taylor Hill'in Messika ile ışıltılı dolu anlar!

Bağdat Caddesi Damat Tween mağazasında gerçekleştirilen “Yeni Yılı Moda ile Kutluyoruz” daveti, 2024 yılına sayılı günler kala iş ve cemiyet hayatının ünlü simalarını bir araya getirdi. Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu ve Orka Holding Yönetim Kurulu Üyesi Büşra Orakçıoğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen davet,

SÜLEYMAN ORAKÇIOĞLU - CEYLAN ATINÇ 

Stil Danışmanı Ceylan Atınç ile influencer Betül Avcı’nın katkıları ile “Lüks, Stil ve Moda” konseptinde gerçekleşti. Etkinliğe aralarında Anıl Tiryaki, Benan Terzioglu, Katre Turan, Merve Oflaz, Mina Ceran, Mustafa Üstündağ, Tuba Kalçık Üstündağ ve Sercan Yaşar’ın da olduğu çok sayıda ünlü isim katıldı.

SÜLEYMAN ORAKÇIOĞLU - PAZARLAMA EKİBİ 

Davette “Yeni Lüks” başlıklı bir sunum yapan Stil Danışmanı Ceylan Atınç, moda dünyasında “sessiz lüks” kavramının yükselişe geçtiğini vurgularken, “kapsül gardırop” ve “akıllı alışveriş” teknikleriyle konuklara çok yönlü ve zamansız stil önerilerini paylaştı.

BENAN TERZİOĞLU - BETÜL AVCI 

Çeşitli alışveriş sürprizlerin de yaşandığı davette, sevilen DJ Doğuş Çabakçor da müzikleriyle konuklara keyifli anlar yaşattı.

BETÜL AVCI - CEYLAN ATINÇ 

DOĞUŞ ÇABAKÇOR

ECEM ERVA ACAR 

KATRE DOĞAN - BETÜL AVCI 

KUBİLAY SAKARYA 

MERVE OFLAZ

MİNA CERAN - BETÜL AVCI 

SÜLEYMAN ORAKÇIOĞLU - TUBA KALÇIK ÜSTÜNDAĞ - MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ 

ZEYNEP SOYLU - BETÜL AVCI 

Editör: MURAT ÖZER