banner101

eFİNANS'TAN ULUSLARARASI İMZA

Bugüne kadar QNB Finansbank ile beraber birçok Fintech projesine imza attık.

eFİNANS'TAN ULUSLARARASI İMZA

e-Fatura sektörünün lider oyuncusu ve QNB Finansbank iştiraki olan eFinans, dünyanın önde gelen e-Fatura ve dijital dönüşüm firmalarından Pagero ile iş ortaklığı anlaşması imzaladı.

PAGERO GROUP, DÜNYA'DA 17 OFİSİYLE MÜŞTERİLERİNE GLOBAL e-FATURA HİZMETİ SAĞLIYOR

Brüksel’de gerçekleşen Avrupa e-Fatura Hizmet Sağlayıcıları Birliği yıllık toplantısında,imzalanan anlaşma kapsamında eFinans, Pagero’nun Türkiye’deki e-Fatura operasyonlarına altyapı desteği verecek. Bu anlaşma, e-Fatura kapsamında Türkiye’nin uluslararası alanda ilk White Label hizmet anlaşması olma özelliğini taşıyor.

eFinans olarak, yurt içinde ve yurt dışındaki gelişmeleri yakından takip ettiklerini belirten eFinans Genel Müdürü Okay Yıldırım;

“Bugüne kadar QNB Finansbank ile beraber birçok Fintech projesine imza attık. e-Fatura ve e-Defter alanındaki tecrübe ve bilgi birikimimiz, QNB Finansbank markasının sağladığı güvenirlilik ile beraber yurtdışında da ilgi ve karşılık buluyor. Bu kapsamda yurt dışı merkezli birçok firma Türkiye’de e-Dönüşüm alanında ortak projeler yapmak üzere bizimle temasa geçiyor. eFinans’ın Avrupa merkezli e-Fatura hizmet sağlayıcılarının tercih ettiği marka olmasının mutluluğunu yaşıyoruz.” şeklinde konuştu.

EESPA’nın (European e-Invoicing Service Providers Association) ilk Türk üyesi olan eFinans, Pagero anlaşmasıyla; Tesisquare, Basware ve Global Blue gibi Avrupa büyükleriyle yapmış olduğu iş ortaklıklarından sonra uluslararası dördüncü anlaşmasına imza atmasının yanı sıra Türkiye’de dış ticaret alanında entegrasyon sağlayan ilk e-Fatura hizmet sağlayıcısı olma özelliğine de sahip.

İsveç merkezli faaliyet gösteren Pagero Group, Göteborg, Londra, Chicago ve Dubai dahil olmak üzere dünyanın birçok noktasında yer alan 17 ofisiyle müşterilerine global e-Fatura hizmeti sağlıyor.

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2019, 17:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87