Balkan müziğin dünyadaki en iyi temsilcileri arasında yer alan Goran Bregoviç 26 Temmuz’da Gloria Hotels & Resorts sahnesinde müzikseverlerle buluştu.

Zorba, Ederlezi, Kalashnjikov, Bella Ciao başta olmak üzere birçok hit şarkıyı sevilen orkestrasıyla unutulmaz bir performansa dönüştüren Bregoviç, Gloria Hotels & Resorts’ün rüya gibi atmosferinde uzun saatler süren bir konsere imza attı. 

Lüks ve konforu bir araya getiren Gloria Hotels & Resorts’un dünyaca ünlü sanatçıların performanslarına ev sahipliği yaptığı yaz konserlerinin konuğu, Balkan müziğinin efsane ismi Goran Bregoviç hafızalardan silinmeyecek bir konserle hayranlarıyla buluştu. 

26 Temmuz’da Gloria G-Venture sahnesinde müzikseverlerle buluşan Balkan Müziği’nin dünyaca ünlü ismi Goran Bregoviç, renkli orkestrası ve keyifli sohbetiyle misafirlere eşsiz bir konser keyfi yaşattı.

Harbiye'de yine unutulmaz konser: "Sıla!" Harbiye'de yine unutulmaz konser: "Sıla!"

Türkiye’de geniş bir dinleyici kitlesi yakalayan ve sık sık sahne alan dünyaca ünlü sanatçı sevilen şarkılarının yer aldığı geniş bir repertuarla Gloria G-Venture sahnesinde müzikseverlerin de eşlik ettiği bir performansla müzik rüzgarı estirdi.