Yer aldığı tüm projelerde oyunculuğuyla herkesin beğenisini kazanan, son yılların gözde oyuncularından Pınar Deniz, yoğun geçen 2 senenin ardından tatilin keyfini çıkarıyor. 

BU SENE BİRBİRİNDEN FARKLI 3 PROJEYLE SEYİRCİLERİN BEĞENİSİNİ TOPLAYAN PINAR DENİZ TATİLDE YENİ SEZON İÇİN ENERJİ TOPLUYOR

Son 2 yıldır durmadan çalışan başarılı oyuncu Pınar Deniz, ‘Kanal D’nin Ay Yapım imzalı başarılı dizisi Yargı’nın sezon arasına girmesinin ardından soluğu tatilde aldı. Son yıllarda neredeyse tatil yapmadan çalışan Deniz, bu sene ‘Yargı’nın yanı sıra Disney+’ın ‘Aktris’ dizisi ve Özcan Alper’in ödüllü filmi ‘Karanlık Gece’yle de seyirci karşısına geçti.

Birbirinden farklı türdeki projelerde yer alan ve başarılı performanslarıyla herkesin beğenisini kazanan Pınar Deniz, oyunculuğuyla alkışları topluyor. 

PINAR DENİZ 

Yorucu geçen sezonun ardından bu yazı dinlenmeye ayıran güzel oyuncu, hem ülkemizde hem de farklı ülkelerde yaptığı tatillerden paylaştığı fotoğraflarla da büyük beğeni topluyor.

Ünlü isimleri Milona'da buluşturan göz alıcı gala: "Damiani" Ünlü isimleri Milona'da buluşturan göz alıcı gala: "Damiani"

Editör: MURAT ÖZER