Başkenti Haberleri

başkenti haberleri ve güncel başkenti gelişmeleri, başkenti ile ilgili tüm video, başkenti fotoğrafları ve başkenti haberleri HABERCHANNEL.COM - Güncel Haberler - Son Dakika Haberleri sitemizde


GENEL

TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Kazakistan’ın başkenti Astana’da, Kazakistan Senatosu Başkanı Maulen Aşimbayev ile bir araya geldi.

GENEL

TBMM Başkanı Kurtulmuş, Kazakistan’ın başkenti Astana’da, Kazakistan Meclisi Başkanı Yerlan Koşanov ile bir araya geldi.

GENEL

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Pakistan’ın başkenti İslamabad’da Pakistan Başbakanı Şahbaz Şerif ile bir araya geldi.

GENEL

Emine Erdoğan, Nijerya'nın başkenti Abuja'da düzenlenen İİT Üyesi Afrika Ülkelerinin Kanserle Mücadele Farkındalığının Artırılması ve Destek Programı'nın bugünkü oturumunda onur...

EKONOMİ

Uçuş ağını yeni açtığı uluslararası hatlarla genişleten Pegasus Hava Yolları, Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan İrlanda’nın başkenti olan Dublin’e uçmaya başlıyor.

GENEL

ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken, resmi temaslarda bulunmak üzere Ukrayna’nın başkenti Kiev’e gitti.

GENEL

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, resmi temaslarda bulunmak üzere Özbekistan’ın başkenti Taşkent’e gitti.

GENEL

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Numan Kurtulmuş, Havana’da Küba Başbakanı Manuel Marrero Cruz ile bir araya geldi.

GENEL

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Numan Kurtulmuş, resmi ziyarette bulunmak üzere gittiği Küba’nın başkenti Havana’ya ulaştı.

GENEL

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Numan Kurtulmuş, MIKTA'nın 10. Parlamento Başkanları Toplantısı'na katılmak üzere Meksika'nın başkenti Meksiko’ya gitti.

GENEL

NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, dün Ukrayna’nın başkenti Kiev’de Devlet Başkanı Volodimir Zelenski ile ortak basın toplantısı düzenledi.

GENEL

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’da ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken ile görüştü.