Halkı Haberleri

halkı haberleri ve güncel halkı gelişmeleri, halkı ile ilgili tüm video, halkı fotoğrafları ve halkı haberleri HABERCHANNEL.COM - Güncel Haberler - Son Dakika Haberleri sitemizde


GENEL

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Avusturya Dışişleri Bakanı Alexander Schallenberg ile bakanlıkta ortak basın toplantısı düzenledi.

GENEL

Hamas’a ait resmi Telegram hesabından yapılan açıklamada, Mısır ve Katar’ın sunduğu ateşkes anlaşması önerisinin kabul edildiği belirtildi.

GENEL

ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Matthew Miller, ABD ile Suudi Arabistan arasında görüşülen paket anlaşmanın birden fazla bileşeni olduğunu belirtti.

GENEL

ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken, Suudi Arabistan’da düzenlenen 'Dünya Ekonomi Forumu' seremonisinde konuştu.

GÜNCEL

Rusya'nın Ankara Büyükelçiliği'nde, Moskova'daki terör saldırısında ölenleri anmak için 'Taziye Defteri' açıldı.

GENEL

Rusya Devlet Başkanı Putin, yarın başlayacak 3 günlük Genel Seçim öncesinde bugün halka seslenerek tüm vatandaşları sandık başına çağırdı.

GÜNCEL

Kurumlar Arası Daimi Komite (IASC), dün UNRWA’nın fonlarının kesilmesinin Gazze halkı için felaketle sonuçlanacağını ifade etti.

SonDakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan: (Filistin meselesi) Gazze halkı insanlık tarihine utançla geçecek bir vahşetin kurbanı oldu. Türkiye olarak ilk günden itibaren bu...

SonDakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan: (Ermenistan-Azerbaycan arasında yaşanılanlar) Ermeni halkı ve yöneticilerinin güvenliği binlerce kilometre ötede değil komşularıyla işbirliğinde aramaları daha doğru olacaktır....

GENEL

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin (KKTC) kuruluş yıldönümü kapsamında düzenlenen törende konuştu.

SAĞLIK

Türk Böbrek Vakfı Başkanı Timur Erk, beyin ölümü sonrası yapılan organ bağışının yüzde 22'lerden yüzde 15'lere kadar düştüğünü söyledi.

GENEL

Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Guterres, BM Güvenlik Konseyi’nde İsrail-Filistin konusunda bir konuşma yaptı.