Imza Haberleri

imza haberleri ve güncel imza gelişmeleri, imza ile ilgili tüm video, imza fotoğrafları ve imza haberleri HABERCHANNEL.COM - Güncel Haberler - Son Dakika Haberleri sitemizde


MEKAN

The Peninsula Istanbul’un imza restoranı GALLADA, misafirlerine yaşatacağı unutulmaz anları dört mevsim sunma arzusuyla yenilendi.

MÜZİK

Türk pop müziğinde son dönemin en güçlü kadın vokallerinden Selin, IF Performance Hall Beşiktaş’ta sürprizlerle dolu bir geceye imza attı.

MÜZİK

Zeynep Bastık, 38 dereceyi bulan Adana sıcağında performansından ödün vermeyerek unutulmaz bir müzik şölenine imza attı.

GENEL

Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Belçika’nın başkenti Brüksel’de NATO Karargâhındaki programına devam ediyor.

MODA

Ariş Pırlanta, ‘Ariş ile 1906’dan Bugüne Evet’ konseptiyle ünlü oyuncuların katılımıyla düğün sezonuna hızlı ve pırıltılı bir giriş yaptı.

EKONOMİ

Kullanıcılarına geleceğin bankacılık deneyimini yaşatan Akbank Mobil, bankacılık sektöründe bir ilke daha imza attı.

SANAT

Musıki Eğitim Vakfı, İstanbul Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleştirdiği Yed-i Sevda konseriyle muhteşem bir geceye imza attı.

EKONOMİ

Türk Hava Yolları ve KM Malta Airlines, 15 Haziran tarihinden itibaren geçerli olmak üzere ortak uçuşlar gerçekleştirmek için kod paylaşım...

SPOR

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Jose Mourinho'nun Ülker Stadyumu'nda taraftarlara açık gerçekleştirilen imza töreni Avrupa basınında geniş yankı uyandırdı.

SPOR

Fenerbahçe’de teknik direktörlük görevine getirilen Jose Mourinho için imza töreni düzenlendi...

EKONOMİ

Türkiye-Azerbaycan Doğalgaz Alanında İş Birliği Anlaşması imza töreni İstanbul'da gerçekleşti.

CEMİYET

Anneler Günü ve Dünya Aile Olma Haftası sebebiyle Liv Hospital, Parıltı Görme Engelliler Derneği ve Dünya Gazetesi ‘Kadının Çekim Gücü’...