Katılımıyla Haberleri

katılımıyla haberleri ve güncel katılımıyla gelişmeleri, katılımıyla ile ilgili tüm video, katılımıyla fotoğrafları ve katılımıyla haberleri HABERCHANNEL.COM - Güncel Haberler - Son Dakika Haberleri sitemizde


EKONOMİ

Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği’nin (TÜSİAD) Yüksek İstişare Konseyi toplantısı Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in katılımıyla yapıldı.

GÜNCEL

Galatasaray Çocuk Esirgeme Evi’nin açılışı etkinliği, iş insanı Ata Dilmen’in ev sahipliğinde birbirinden önemli konukların katılımı ile gerçekleşti.

EKONOMİ

Turkuvaz Medya Grubu ve Gastronomi Turizm Derneği iş birliğiyle düzenlenen Gastroshow, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy katılımıyla başladı.

EKONOMİ

Türkiye Katılım Bankaları Birliği (TKBB) 23'üncü Olağan Genel Kurulu, Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'in katılımıyla gerçekleştirildi.

EKONOMİ

Mısır'ın Şarm El-Şeyh kentinde Rixos Hotels Egypt ev sahipliğinde düzenlenen Afrika Turizm Forumu başladı...

SPOR

Antalya'da düzenlenen Dünya Yürüyüş Şampiyonası'nda, 20 kilometre Kadınlar Yarışması'nda Perulu sporcu Kimberly Garcia Leon altın madalyanın sahibi oldu.

SPOR

Gloria Özaltın Championship 2024 turnuvası, Türkiye’den ve dünyadan 150 sporcunun katılımı ile gerçekleşti...

İş Dünyası

Koç Holding, 60. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nı 18 Nisan 2024 Perşembe günü gerçekleştirdi...

MAGAZİN

YSL Beauty, YSL LOVESHINE'ın lansmanı kapsamında, yeni Global Makyaj Elçisi Dua Lipa'nın katılımı ile, bir kutlama partisine ev sahipliği yaptı.

GÜNCEL

ABD Savunma Bakanlığı, Kızıldeniz’de ticari gemilere yönelik artan saldırılar nedeniyle birçok ülkenin katılımıyla ortak görev gücü oluşturulacağını duyurdu.

EKONOMİ

Araştırma şirketi Areda Piar, Türkiye genelinde bin 100 kişinin katılımıyla kredi kartı kullanımına ilişkin bir araştırma gerçekleştirdi.

GENEL

Çin’in ev sahipliğinde 3'üncü kez düzenlenen Kuşak ve Yol Forumu, Dünya liderlerinin katılımı ile Çin’in başkenti Pekin’de başladı