Kievde Haberleri

kievde haberleri ve güncel kievde gelişmeleri, kievde ile ilgili tüm video, kievde fotoğrafları ve kievde haberleri HABERCHANNEL.COM - Güncel Haberler - Son Dakika Haberleri sitemizde


GENEL

ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken, Kiev’de Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenski ile bir araya geldi.

GENEL

ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken, resmi temaslarda bulunmak üzere Ukrayna’nın başkenti Kiev’e gitti.

GENEL

NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, dün Ukrayna’nın başkenti Kiev’de Devlet Başkanı Volodimir Zelenski ile ortak basın toplantısı düzenledi.

GENEL

NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, Ukrayna’nın başkenti Kiev’e gitti.

GENEL

Ukrayna Devlet Başkanı Zelenski, Birleşmiş Milletler’e (BM) bağlı Uluslararası Atom Enerjisi Kurumu (IAEA) Genel Direktörü Grossi ile Kiev’de bir araya...

GENEL

Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenski, dün başkent Kiev’de düzenlenen ‘Ukrayna’dan Tahıl’ adlı toplantıda konuştu. Zelenski: "Rusya gıda kıtlığını kullanmaya ve...

GÜNCEL

Uluslararası Savunma Sanayi Forumu, Ukrayna’nın başkenti Kiev’de 29 Eylül’de düzenlendi

GENEL

ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken, Kiev ziyareti kapsamında çarşamba gecesi Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenski ile bir araya geldi.

GENEL

 ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken, resmi temaslarda bulunmak üzere Ukrayna’nın başkenti Kiev’e geldi.

GENEL

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ukrayna'nın başkenti Kiev'de düzenlenen '3'üncü Kırım Platformu Liderler Zirvesi'ne video mesaj gönderdi.

GENEL

 İsveçli çevre aktivisti Greta Thunberg (20), perşembe günü Kiev’de Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenski ile görüştü.  

GENEL

Kanada Başbakanı Justin Trudeau, Ukrayna’nın başkenti Kiev’e gelerek Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenski ile görüştü.