Konferansı Haberleri

Konferansı haberleri ve güncel Konferansı gelişmeleri, Konferansı ile ilgili tüm video, Konferansı fotoğrafları ve Konferansı haberleri HABERCHANNEL.COM - Güncel Haberler - Son Dakika Haberleri sitemizde


EKONOMİ

Çin (Taiyuan) - Türkiye Uluslararası İşbirliği Tanıtım Konferansı İstanbul’da düzenlendi...

EKONOMİ

Türkiye-Japonya Denizaşırı İşbirliği Konferansı, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu'nun (DEİK) İstanbul'daki merkezinde yapıldı.

GÜNCEL

İslam Başkentleri ve Şehirleri Teşkilatı (OICC) Genel Sekreteri Ömer bin Abdullah El-Kadı, "Filistin’e uygulanan bu şiddetin derhal durdurulması gerekir" dedi.

GENEL

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Hollanda’nın Lahey şehrinde Hollanda Dışişleri Bakanı Hanke Bruins Slot ile bir araya geldi.

GENEL

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Hollanda’nın Lahey şehrinde Hollanda Başbakanı Mark Rutte ile görüştü.

GENEL

Ukrayna Dışişleri Bakanı Dmytro Kuleba, Uluslararası medya kuruluşlarından gazetecilerin katılımıyla internet ortamında düzenlenen basın toplantısında değerlendirmelerde bulundu.

GENEL

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Birleşmiş Milletler (BM) İklim Değişikliği Konferansı (COP29) Başkanı Mukhtar Babayev ile görüştü.

GENEL

Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, yurt içi ve sınır ötesindeki birlik komutanları ile video konferans toplantısı yaptı.

GENEL

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Münih Güvenlik Konferansı kapsamında bulunduğu Münih'te Yunanistan Dışişleri Bakanı Georgios Gerapetritis ile görüştü.

GENEL

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, 60. Münih Güvenlik Konferansı kapsamında gittiği Almanya’da dün ikili görüşmeler gerçekleştirdi.

GENEL

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, bugün Almanya’nın Münih kentinde Münih Güvenlik Konferansı çerçevesinde Almanya Başbakanı Olaf...

GENEL

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Münih'te Karadağ Dışişleri Bakanı Filip Ivanovic ve İzlandalı mevkidaşı Bjarni Benediktsson ile görüştü.