Konser Haberleri

konser haberleri ve güncel konser gelişmeleri, konser ile ilgili tüm video, konser fotoğrafları ve konser haberleri HABERCHANNEL.COM - Güncel Haberler - Son Dakika Haberleri sitemizde


MAGAZİN

Ünlü sanatçı Ajda Pekkan Beşiktaş Tüpraş Stadyumu'nda 12 Haziran'da yapılacak konser öncesi basın mensuplarıyla bir araya geldi.

MÜZİK

Ünlü sanatçı Ajda Pekkan Beşiktaş Tüpraş Stadyumu'nda 12 Haziran'da yapılacak konser öncesi basın mensuplarıyla bir araya geldi.

GÜNCEL

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı İstanbul Valiliği tarafından Cemal Reşit Rey Konser salonunda düzenlenen programla kutlandı.

GÜNCEL

Rusya’nın Moskova bölgesindeki Crocus Konser Salonu’nda dün akşam meydana gelen terör saldırısında ölü sayısı 133’e yükseldi.

GÜNCEL

Rusya’nın Moskova bölgesindeki Crocus Konser Salonu’nda dün akşam meydana gelen terör saldırısında yaralananlara 'kan vermek' için halk sırada...

SonDakika

Rusya Devlet Başkanı Putin, saldırının arkasında olan herkesi tespit edip cezalandıracaklarını ifade etti...

GENEL

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, dün akşamki Crocus Konser Salonu’nda gerçekleşen terör saldırısı sonrasında bugün ulusal seslendi.

SonDakika

Rusya’nın başkenti Moskova’daki Crocus etkinlik merkezinde konser sırasında silahlı saldırı düzenlendi. Saldırı sonrası ölü ve yaralıların olduğu, tahliye çalışmalarının devam...

MÜZİK

Başarılı şarkıcı Simge konserden konsere koşarken yeni şarkılarını da dinleyicileriyle buluşturuyor...

MÜZİK

Yıldız Tilbe Ramazan öncesi son konserini Ataşehir’deki Jolly Joker Arena’da verdi...

MÜZİK

Mert Demir aylardır beklenen İstanbul konseri için önceki gece Zorlu PSM sahnesindeydi...

MÜZİK

Uzun yıllar İzmir’de yaşayan Zeynep Bastık, Karşıyaka’daki Carnival Venue’de unutulmaz bir konser verdi.