Konuşması Haberleri

konuşması haberleri ve güncel konuşması gelişmeleri, konuşması ile ilgili tüm video, konuşması fotoğrafları ve konuşması haberleri HABERCHANNEL.COM - Güncel Haberler - Son Dakika Haberleri sitemizde


GENEL

Norveç ve İrlanda’dan sonra İspanya, 28 Mayıs itibariyle Filistin’i ‘devlet’ olarak tanıyacağını açıkladı.

EKONOMİ

Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Başkanı Alparslan Çakar, İstanbul'da 'Türkiye Sürdürülebilir Finans Forumu'nda açılış konuşması gerçekleştirdi.

SİYASET

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi'nde balkon konuşması gerçekleştirdi...

SPOR

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi, "VAR'da görev alan hocalarımıza sesleniyorum, VAR’da bu sıkıntıları bundan sonra istemiyoruz” dedi.

GENEL

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş'tan, Birleşmiş Milletler'de ‘İsrail’ protestosu...

GENEL

ABD Başkanı Joe Biden, dün geleneksel olarak ABD Kongresinin ortak oturumunda yılda bir kez yaptığı ‘Birliğin Durumu’ konuşmasında ülkenin dış...

GENEL

Antalya Diplomasi Forumu tamamlandı. Kapanış programında konuşan Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, "Ramazandan önce Filistin'de ateşkese ulaşılması konusunda çaba var" dedi.

GENEL

ABD Başkanı Joe Biden, dün ulusa sesleniş konuşması yaparak İsrail, Ukrayna ve Filistin için bugün ABD Kongresi’nden acil bütçe talebinde...

GENEL

Ukrayna Devlet Başkanı Zelenski, Rusya’da Wagner grubunun isyanının ardından yaptığı ulusa sesleniş konuşmasında, "Dünya, Rusya’nın hiçbir şeyi kontrol etmediğini gördü"dedi.

GENEL

Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenski, ulusa sesleniş konuşmasında ICC temsilcilerinin son günlerde Herson’da incelemeler yaptığını belirtti.