Kurucu Haberleri

kurucu haberleri ve güncel kurucu gelişmeleri, kurucu ile ilgili tüm video, kurucu fotoğrafları ve kurucu haberleri HABERCHANNEL.COM - Güncel Haberler - Son Dakika Haberleri sitemizde


MAGAZİN

Allservice Facility Management kurucu ve yöneticisi Ebru Akyüz, sosyal medya hesabından 'Anneler Günü' mesajı paylaştı.

CEMİYET

Sabancı Üniversitesi Onursal Başkanı Merhum Sakıp Sabancı, aramızdan ayrılışının 20’nci yılında ailesi ve dostlarının katıldığı özel bir törenle anıldı.

MAGAZİN

Allservice Facility Management kurucu ve yöneticisi Ebru Akyüz, 4. Uluslararası Zirve Ödülleri’nde Engelsiz Yaşam Vakfı yararına düzenlenen törenle ödüle layık...

İş Dünyası

Endeavor Türkiye, gerçekleştirdiği gala gecesinde girişimcilik ve iş dünyasının önde gelen isimlerini yeniden bir araya getirdi.

İş Dünyası

TAV Havalimanları kurucu ortaklarından Mustafa Sani Şener, Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği görevini 1 Mayıs 2024 itibariyle bırakıyor.

MAGAZİN

İtalyan tarzı zarif tasarımlarıyla dünya çapında tanınan lüks mücevher markası Damiani, 100. yılı şerefine Milano’da özel bir gala yemeği düzenledi.

SANAT

Sabancı Üniversitesi, Türkiye ile Japonya arasındaki diplomatik ilişkilerin 100’üncü yılında "Sakura Festivali”ne ev sahipliği yaptı.

İş Dünyası

360+ Media Interactive Technologies Kurucu Ajans Başkanı Zehra Öney, “En vazgeçemediğim prensip, dürüstlük diyebilirim” dedi.

İş Dünyası

Koton kurucu ortağı Gülden Yılmaz, Koton, 2016 yılında “BM Kadının Güçlendirilmesi Prensipleri”ni ülkemizde imzalayan ilk şirketlerden biri" dedi.

BİLİM-TEKNOLOJİ

ABD’nin Ay’a iniş yapan insansız uzay aracı Odysseus Ay’dan görüntü paylaştı...

GENEL

AB'nin kurucu babası olarak kabul edilen eski Avrupa Komisyonu Başkanı ve eski Fransa Bakanı Jacques Delors, 98 yaşında Paris'teki evinde...

EKONOMİ

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, 'Dünyada Değişen Enerji Jeopolitiği, İklim Krizi & Türkiye' temalı konferansta konuştu.