Özdemir Haberleri

Özdemir haberleri ve güncel Özdemir gelişmeleri, Özdemir ile ilgili tüm video, Özdemir fotoğrafları ve Özdemir haberleri HABERCHANNEL.COM - Güncel Haberler - Son Dakika Haberleri sitemizde


SİYASET

Türk halk müziği sanatçısı Hilal Özdemir, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Kadıköy, Suadiye Mahallesi'ne muhtar olarak seçildi.

EKONOMİ

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, "Düzenli Doğal Gaz Tüketim Desteği ödemeleri başladı" dedi.

GÜNCEL

Türkiye ve Fas arasında sosyal hizmetler alanındaki iş birliğinin geliştirilmesi ve genişletilmesine yönelik mutabakat zaptı imzalandı.

GÜNCEL

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığınca, New York’ta Birleşmiş Milletler Kadının Statüsü Komisyonunun 68'inci Oturumu marjında “Söylenmeyeni Söylemek: Çatışmanın Kadınlar ve...

GENEL

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş'tan, Birleşmiş Milletler'de ‘İsrail’ protestosu...

EKONOMİ

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, DEİK tarafından kurulan Kadın Platformu'nun tanıtım toplantısına katıldı.

GENEL

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Katar’da düzenlenen Çok Boyutlu Sosyal Kalkınma için Arap Forumu’na katıldı.

MODA

Başarılı oyuncu Demet Özdemir, katıldığı ve ödül aldığı 80'nci Venedik Film Festivali’nde, görünümünü Chopard mücevherleri ile göz kamaştırdı...

GÜNCEL

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Birleşmiş Milletler etkinliğinde İsrail’in Gazze’ye yönelik saldırılarına tepki gösterdi.

GÜNCEL

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, İsviçre’nin Cenevre kentine ziyareti kapsamında ‘Kadınları Güçlendirmek: Zorlukları Aşmak ve Kadın Girişimcileri...

MODA

Yeşim Yılmaz, Aslı Özdemir ve Tuğba Tosyalı ev sahipliğindeki Christmas Wonderland, önceki gün Swissotel The Bosphorus İstanbul’da gerçekleşti.

GÜNCEL

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, "Çocuklar için 582 milyon TL destek ödemesi yapıldı" dedi.