Ukraynaya Haberleri

ukraynaya haberleri ve güncel ukraynaya gelişmeleri, ukraynaya ile ilgili tüm video, ukraynaya fotoğrafları ve ukraynaya haberleri HABERCHANNEL.COM - Güncel Haberler - Son Dakika Haberleri sitemizde


GENEL

İsviçre Devlet Başkanı Viola Amherd dün Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenski ile düzenlediği ortak basın toplantısı düzenledi.

GÜNCEL

ABD Savunma Bakanlığı dün Ukrayna’ya 250 milyon dolarlık güvenlik yardım paketi vereceğini açıkladı.

GENEL

Hollanda Savunma Bakanı Kajsa Ollongren, Hollanda Temsilciler Meclisi’nde açıklama yaptı...

GENEL

ABD Savunma Bakanlığı, dün yaptığı açıklamada Ukrayna’ya 175 milyon dolarlık silah ve ekipman yardımı yapacağını duyurdu.

GENEL

AB Komisyon Başkanı Von der Leyen, 2027’ye kadar Ukrayna’ya verilecek destek için ek 50 milyar avro teklif ettiklerini belirtti.

GENEL

Avrupa Birliği (AB) Komisyonu, Ukrayna’ya 1.5 milyar Euroluk finans desteğinin serbest bırakacağını açıkladı.

GENEL

Avrupa Komisyonu, dün Ukrayna’ya 1,5 milyar euroluk Makro-Finansal Destek sağladığını duyurdu.

GENEL

Ukrayna Devlet Başkanı Zelenski, Danimarka Başbakanı Mette Frederiksen ile ortak basın toplantısı düzenledi.

GÜNCEL

NATO’dan yapılan açıklamaya göre, 11-12 Temmuz’da Vilnius’ta düzenlenecek NATO Zirvesi öncesinde 31 müttefik ülke ve İsveç’te ittifakla ilgili anket düzenlendi.

GÜNCEL

Finlandiya Savunma Bakanlığı, içinde uçaksavar silahlarının da bulunduğu 105 milyon Euro değerinde Ukrayna’ya yapılacak askeri yardım paketini duyurdu.

GENEL

Wagner grubu isyanına ilişkin değerlendirmede bulunan Borrell, “En önemli sonuç, Putin'in Ukrayna'ya karşı başlattığı savaş ve Putin'in Wagner ile yarattığı...