Yusuf Haberleri

yusuf haberleri ve güncel yusuf gelişmeleri, yusuf ile ilgili tüm video, yusuf fotoğrafları ve yusuf haberleri HABERCHANNEL.COM - Güncel Haberler - Son Dakika Haberleri sitemizde


EĞİTİM

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli'nin erdemli ve yetkin insan yetiştirmek üzere hazırlandığını belirtti.

SPOR

Ay-yıldızlılarda antrenman öncesinde takımın tecrübeli isimlerinden Yusuf Yazıcı, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

EĞİTİM

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, bakanlıkta öğretmen atamalarıyla ilgili açıklama yaptı...

GENEL

Birleşik Krallık'ı oluşturan dört ulustan biri olan İskoçya'nın Birinci Bakanı Hamza Yusuf, görevinden istifa ettiğini açıkladı.

GÜNCEL

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, '23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı' kapsamında öğrenci ve öğretmenlerle birlikte Anıtkabir'i ziyaret etti.

SonDakika

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin: (Öğretmen atamasına ilişkin) Öğretmen atamasında takvim ve sayı belli değil. Hazine ve Maliye bakanımızla da...

GENEL

İslam aleminin bugün Ramazan ayının ilk gününe başlamasıyla dünya liderleri ve uluslararası örgütler tebrik mesajları paylaştı.

GENEL

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, resmi temaslarını sürdürdüğü Bakü’de Azerbaycan Eğitim Bakanı Emin Amrullayev ile bir araya geldi.

SPOR

Fransa Ligue 1 ekiplerinden Lille’de forma giyen milli futbolcu Yusuf Yazıcı’nın evi dün akşam saatlerinde soyuldu.

EĞİTİM

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Demirören Medya ve Teknoloji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni ziyaret etti.

EĞİTİM

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla çalışan ve emekli olmuş tüm öğretmenlere mektup gönderdi. 

EĞİTİM

Türkiye Maarif Vakfı tarafından Üsküdar Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen 3. İstanbul Eğitim Zirvesi başladı.