Bodrum’un en prestijli otellerinden Mandarin Oriental Bodrum’da yer alan Hakkasan, yaz sezonuna Borusan Otomotiv'in Türkiye distribütörü olduğu BMW sponsorluğunda merhaba dedi.

ARZU SABANCI - MERT VİDİNLİ

Açılışa katılan cemiyet, iş ve sanat dünyasından davetliler, Borusan Otomotiv İcra Kurulu Başkanı Hakan Tiftik ile beraber BMW Pop-up Store'u gezme fırsatı da buldu.

MELİS-YELDA TİFTİK

Bodrum’un büyüleyici manzarasının eşlik ettiği Hakkasan, sezonun en dikkat çeken etkinliklerinden birine ev sahipliği yaptı.

FERYAL GÜLMAN-DALİA GARİH

BMW’nin davetlisi olarak açılışa katılan cemiyet, iş ve sanat dünyasından isimler, Hakkasan’a özgü enfes lezzetlerin tadını çıkardı.

HAKAN TİFTİK 

Davetliler, BMW’nin yeni nesil satış konsepti Retail Next çerçevesinde hazırlanan BMW Pop-up Store’u Borusan Otomotiv İcra Kurulu Başkanı Hakan Tiftik ile yakından inceledi.

SUZAN TOPLUSOY

BMW Pop-up Store’u gezenler Yeni BMW i7 ile test sürüşü imkanı da buldu. 

SİNAN - MİLİNA - MELDA KOSİF

RETA NEXT KONSEPTİ HAKKINDA

Fijital yolculuğun öne çıktığı bir dönüşüm projesi olan Retail Next konsepti, otomobilin bir yıldız olarak konumlandırıldığı showroom tasarımından, müşteri ve otomobilin birlikte merkezde olduğu bütüncül bir anlayışa geçişi temsil ediyor.

PAMEA TİTO - FERBAL YAMAN - MEHMET DEVECİ - ALP GÖKTEPE

Daha esnek, ölçeklenebilir ve fütüristik tasarıma sahip BMW Pop-up Store, satın alma sürecindeki tüm ihtiyaçların tek bir noktadan karşılandığı ferah ve konforlu alanlar sunuyor.

TUĞBA DEVELİ

YENİ BMW i7 HAKKINDA

Yeni BMW i7, monolitik yüzey tasarımı ve Swarovski taşlarla bezeli Iconic Glow Kristal Farları ile güçlü ve ayırt edici bir görünüme sahip.

BURCU ŞENDİR

Birbirine uyumlu olarak genişleyen dış ölçüler ve yan profilden bakıldığında öne doğru hareket ediyor gibi görünen silueti, otomobilin büyük ve heybetli görünümüne katkı sağlıyor. Yeni BMW i7 ilk kez BMW Individual kapsamında iki ayrı renk tonunda da tercih edilebiliyor.  

Dimitris Manikis: "EMEA genelindeki her 5 otelimizden 1’i Türkiye’de bulunuyor" Dimitris Manikis: "EMEA genelindeki her 5 otelimizden 1’i Türkiye’de bulunuyor"

ECE VAHAPOĞLU

Yeni BMW i7 xDrive60’ta konforlu Executive Lounge arka koltuklar standart olarak yer alıyor. Sürücü, ön yolcu ve arka sıra için standart olarak sunulan koltuklar, optimize edilmiş soğutmalı aktif koltuk havalandırmasını ve dokuz programlı bir masaj işlevini de içeriyor.

ARZUM ONAN

Tamamen elektrikli BMW i7 xDrive60, WLTP normlarına göre 625 km'ye varan menzil sunuyor.

ASLI PAMİR

Ön ve arka aksta yer alan iki elektrik motoru sayesinde 544 beygir güç ve 745 Nm tork üreten Yeni BMW i7 xDrive60, 195 kW şarj gücü desteği sunan DC şarj istasyonlarında %10'dan %80 batarya seviyesine sadece 34 dakikada ulaşabiliyor.

NARİN AKÇELİK

 BERRİN AK

ERSEV DEMİRÖZ

Editör: MURAT ÖZER