NG Hotels grubu bünyesinde bulunan NG SAPANCA ve NG ENJOY, enerji ve sürdürülebilirlik yönetimiyle Green Check Altın Sertifikası’nı almaya hak kazandı. Böylece NG Hotels grubunun iki oteli, enerji ve sürdürülebilirlik yönetimi konusunda uluslararası standartlara uygunluklarını kanıtladı. Daha önce grubun NG Afyon, NG Phaselis Bay otelleri de aynı yeşil belgeyi almıştı.

NG HOTELS GRUBUNUN SÜRDÜRÜLEBİLİR OTEL KONSEPTİNE ÖDÜL YAĞIYOR

 NG Hotels grubu, çevre, sağlığı ve güvenliği, sürdürülebilirlik alanlarındaki faaliyetlerini her geçen gün geliştirmeye devam ediyor. Grubun bünyesinde bulunan NG SAPANCA ve NG ENJOY otelleri, Green Check Altın Sertifikası’nı almaya hak kazandı. Bu sertifika, otellerin enerji ve sürdürülebilirlik yönetimi konusunda uluslararası standartlara uygunluğunu belgeleyen bir program.

NG ENJOY’A ÜÇÜNCÜ, NG SAPANCA’YA DÖRDÜNCÜ YEŞİL BELGE

NG Enjoy, ISO 14001, Greening Hotels belgelerinden sonra Green Check Altın Sertifikası ile üçüncü yeşil belgeyi almış oldu. NG Sapanca ise, ISO 14001, Yeşillenen Oteller Sertifikası ve Yeşil Yıldız Belgesi’nden sonra Green Check Altın Sertifikası ile dördüncü yeşil belgeyi aldı.

Altan Kosova: “Kazandığımız deneyimlerle güçlenmeye devam ediyoruz" Altan Kosova: “Kazandığımız deneyimlerle güçlenmeye devam ediyoruz"

HEDİYE GÜRAL GÜR: "DAHA İYİ BİR HİZMET SUNMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ"

NG Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Hediye Güral Gür, Green Check Altın Sertifikası’na ilişkin yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Çevre, iş sağlığı ve güvenliği, sürdürülebilirlik alanlarındaki faaliyetlerimizi her geçen gün geliştirmeye devam ediyoruz. NG Phaselis Bay ve NG Afyon’un ardından NG SAPANCA ve NG ENJOY otellerimizde de, Green Check Altın Sertifikası’nı almaya hak kazanmanın gururunu yaşıyoruz. Bu başarılarımızla misafirlerimize daha iyi bir hizmet sunmayı hedefliyoruz.”

NG SAPANCA ve NG ENJOY otelleri, doğa ile iç içe konumlarıyla misafirlerine eşsiz bir tatil deneyimi sunuyor. Her iki otelde de spa merkezleri, açık ve kapalı yüzme havuzları, spor salonları, çocuk kulüpleri gibi pek çok olanak bulunuyor. Ayrıca otellerde düğün, toplantı, seminer gibi organizasyonlar için de geniş ve modern salonlar da mevcut.

Editör: MURAT ÖZER