Messika Paris, dün akşam Karol G, Fantasia Barrino ve Nicki Nicole ile birlikte 66. Grammy Ödülleri’ne damgasını vurdu

'Open Stage Awards' ödül töreninde göz alıcı defile: Cemil İpekçi 'Open Stage Awards' ödül töreninde göz alıcı defile: Cemil İpekçi

KAROL G 

66. GRAMMY AWARDS: MESSIKA PARILTISI 

Mañana Será Bonito adlı albümü “En İyi Música Urbana Albüm” ödülüne layık görülen Karol G, Messika Paris’in tasarımlarıyla gecede büyüleyici bir görünüm sergiledi.

MESSIKA PARIS - KAROL G 

Sanatçı; Midnight Sun Star Chaser gerdanlığı ve küpeleri, Night Owl bileziği, Concorde yüzüğü ve Blooming Euphoria tırnak yüzüğüyle ödülünü alırken adeta göz kamaştırdı.

FANTASIA BARRINO - GRAMMY AWARDS 

MESSIKA PARİS - FANTASIA BARRINO 

R&B şarkıcısı Fantasia Barrino, Midnight Sun Dancing Moon dudak mücevheri ve Messika By Kate Moss Exotic bileziğini My Twin çok şekilli küpesi, D-Vibes ve My Twin Toi & Moi yüzükleriyle harmanlayarak harikulade bir stil ilhamı yarattı.

NICKI NICOLE 

Sevgilisi Peso Pluma ile kırmızı halıda objektiflere poz veren Arjantinli şarkıcı Nicki Nicole ise Génesis isimli albümünün “En İyi Música Mexicana Albümü” ödülü kazanmasının coşkusunu yaşadı.

PESO PLUMA - NICKI NICOLE - MESSIKA 

Bu özel gecede Nicole, Messika Move 10th küpeleri, Move Noa bileziği ve ikonik Glam'Azone çift yüzüğü ile şıklığını tamamladı.

Editör: MURAT ÖZER