Süperstar’ın renkli markası Katy Perry Collections, şık bir davetle Türkiye’ye adım attı...

ÇİĞDEM ŞEN BURDUROĞLU - MURAT DELİCE - ONUR ŞEN - CEMAL GÜNBAŞ - ZİZİ HOLLO - ORHAN ASLIVAR 

Müziği ve tarzıyla tüm dünyada milyonlarca hayranı bulunan Katy Perry’in renkli markası Katy Perry Collection, Swissotel’de düzenlenen özel etkinlikle, ayakkabı sektörünün güçlü markası Bestyle farkıyla Türkiye’ye adım attığını duyurdu.

GAMZE ŞEN - CEMAL GÜNBAŞ - ÇİĞDEM ŞEN BURDUROĞLU - NAZİKA ŞENKAYA 

Pop yıldızı Katy Perry’nin, tasarım ve yönetim sürecini üstlendiği markası Katy Perry Collection, Türkiye’de görkemli bir davetle açılış yaptı.

Pınar Deniz, Magnum Cannes Partisi'nde büyüledi!.. Pınar Deniz, Magnum Cannes Partisi'nde büyüledi!..

CEM ÖZKÖK - CEMLA GÜNBAŞ

Geçtiğimiz gün Swissôtel the Bosphorus’ta düzenlenen davette, sosyal yaşamın tanınmış simalarının yanında Melek Mosso, Deniz Seki, Funda Arar, Esra Erol, Cem Özkök, Gamze Karaduman, Güliz Ayla, Özge Ulusoy, İpek Bağrıaçık, Özgür Aras, Emel Yıldırım, Tuğba Melis Türk, Kıvılcım Ural, Betül Demir, Dilan Çitak Tatlıses, Gül Erçetingöz, Çağla Naz Kargı gibi ünlü isimler ve iş insanları yer aldı.

CEMAL GÜNBAŞ - BETÜL DEMİR

Ayakkabı sektörünün yenilikçi öncülerinden Bestyle ile Türkiye’de satışa sunulan marka, eğlenceli bir davetle konuklarını stil yolculuğuna çıkardı.

CEMAL GÜNBAŞ - ÇAĞLA NAZ KARGI 

KATY PERRY COLLECTIONS - BESTYLE

Markanın koleksiyonundaki kırmızıdan yosun yeşiline, mordan şeker pembesine uzanan renklerde sandaletler, siyah ve beyaz renk alternatifleriyle bohemden klasiğe farklı seçenekler sunan sneaker’lar, bot, çizme, topuklu ayakkabı modelleri, konuklardan tam not aldı.

CEMAL GÜNBAŞ - EMEL YILDIRIM 

Davete katılan konuklar, Katy Perry Collections’ın birbirinden şık ayakkabılarını yakından incelerken, Katy Perry’nin balmumu heykeliyle fotoğraf çekilmeyi de ihmal etmedi.

KATY PERRY: "TÜRKİYE'Yİ ÇOK SEVİYORUM"

Dünya turnesi hazırlıkları devam ettiği için açılışa katılamayan Katy Perry, Türkiye’deki hayranları ve sevenlerine mesaj gönderdi. Ünlü yıldız mesajında, “güzel Türkiye’nin güzel kadınlarına (insanlarına) sevgilerimi iletiyorum. Türkiye, çok özel ve güzel bir ülke. Türk ayakkabı sektörünün yenilikçi ve güçlü oyuncusu Bestyle aracılığı ile koleksiyonumun, Türk kadınıyla buluşacak olması beni çok heyecanlandırıyor. Güzel ülkenizin, zarif kadınlarıyla çok şık ve eğlenceli bir serüven yaşayacağımıza tüm kalbimle inanıyorum. Kalbim sizinle” dedi.

CEMAL GÜNBAŞ - GAMZE KARADUMAN

Ayakkabı sektörünün Türkiye’deki güçlü oyuncusu Bestyle farkıyla keşfedeceğimiz koleksiyonda kovboy çizmeden casual botlara, özel günler ve günlük kullanım için tasarlanan klasik topuklu ayakkabılardan, şık terliklere, rahatlığına önem verenlerin ayrılmaz parçası sneaker’lardan babet ve loafer’lara kadar birçok alternatif bulunuyor.

CEMAL GÜNBAŞ - GÜL ERÇETİNGÖZ

Katy Perry Collections’ın birbirinden şık modellerini bestyle.com.tr web sitesinden ve bestyle.tr instagram hesabından inceleyebilirsiniz.

CEMAL GÜNBAŞ - İPEK BAĞRIAÇIK 

DENİZ SEKİ - CEMAL GÜNBAŞ

DİLAN ÇITAK TATLISES - CEMAL GÜNBAŞ 

ESRA EROL 

FUNDA ARAR - CEMAL GÜNBAŞ

GÜLİZ AYLA

KIVILCIM URAL - CEMAL GÜNBAŞ 

MELEK MOSSO - SERKAN SAĞDIÇ

ÖZGE ULUSOY 

ÖZGÜR ARAS - CEMLA GÜNBAŞ 

TUĞBA MELİS TÜRK

Editör: MURAT ÖZER