Netflix, yayınlandığı ilk günden itibaren çok sevilen Kulüp’ün heyecanla beklenen yeni sezonundan ilk fragmanı paylaştı. Kulüp’ün ikinci sezonu, 15 Eylül’de tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak. 

GÖKÇE BAHADIR 

ZORLUKLARI SEVGİYLE AŞANLARIN SOFRASI BİR KEZ DAHA KURULUYOR 

Yeni sezonu heyecanla beklenen dizinin hikayesi 1960’lı yılların İstanbul’unda devam ediyor.

Artık 5 yaşına gelen Rana, Kulüp’ün hareketli ve pırıltılı dünyasına hayranlık duyarak büyürken, Matilda ve Çelebi Kulüp’ü her şeye rağmen ayakta tutabilmek için ellerinden geleni yapıyor.

Raşel’in Rana ile kendi ailesini kurmayı öğrenme mücadelesini de konu alan sezonda Kulüp ailesi bütün zorluklara karşı dimdik durmaya çalışarak birbirine her zamankinden daha güçlü bir şekilde kenetleniyor. 

Warner Bros. Discovery ve GAİN stratejik iş ortaklığına imza attı... Warner Bros. Discovery ve GAİN stratejik iş ortaklığına imza attı...

KULÜP, MERAKLA BEKLENEN YENİ SEZONUYLA 15 EYLÜL’DE SADECE NETFLIX’TE 

Hikaye yaratıcılığını Rana Denizer’in üstlendiği, proje yaratıcısı Zeynep Günay’ın yönetmen koltuğunu Seren Yüce ile paylaştığı dizinin Gökçe Bahadır, Fırat Tanış, Barış Arduç, Salih Bademci, ve Asude Kalebek gibi başarılı isimlerden oluşan oyuncu kadrosuna 2. sezonunda Halil Babür, Serra Arıtürk ve Ada Erma gibi yeni isimler de dahil oluyor.

Editör: MURAT ÖZER