Bir PVH Corp. [NYSE: PVH] şirketi olan Tommy Hilfiger, Mercedes-AMG Petronas Formula One pilotu Lewis Hamilton’un 27 Temmuz 2023 günü Belçika Grand Prix’sine TOMMY JEANS koleksiyonundan parçalarla geldiğini duyurdu.

LEWIS HAMILTON BELÇİKA GRAND PRİX ÖNCESİNDE TOMMY JEANS GİYDİ 

Bir PVH Corp. [NYSE: PVH] şirketi olan Tommy Hilfiger, Mercedes-AMG Petronas Formula One pilotu Lewis Hamilton’un 27 Temmuz 2023 günü Belçika Grand Prix’sine TOMMY JEANS koleksiyonundan parçalarla geldiğini duyurdu. Pilotların padok alanına girişi hayranların giderek daha heyecanla izlediği bir moda anına dönüşüyor. Bu parçalar ve daha fazlası tommy.com sitesinden satın alınabiliyor.

Jennifer Lopez, FENDI Peekaboo çantasıyla görüntülendi Jennifer Lopez, FENDI Peekaboo çantasıyla görüntülendi

Lewis Hamilton’un üzerinde TOMMY JEANS Yaz Pre Fall 2023 koleksiyonundan blok renkli yarım fermuarlı oversize kırmızı ve lacivert bir sweatshirt ile İlkbahar 2023 koleksiyonundan açık yıkama bol jean görülüyor. 

LEWIS HAMILTON  - TOMMY JEANS

Tommy Collection İlkbahar 2023 koleksiyonu TOMMY JEANS arşivinden parçalara çağdaş yorumlar getiriyor. Sezona uygun tasarımlarla güncellenen temel parçalarda orantılar ve katmanlarla oynanırken prep, kaykay ve hip hop estetikleri buluşturuluyor. 

Markanın dostları ve takipçileri #TommyHilfiger etiketini ve @TommyHilfiger hesabını alıntılayarak sosyal medya paylaşımlarına katılmaya davet ediliyor.

YER:       BELÇİKA 2023 GRAND PRİX 

TARİH:  27 TEMMUZ 2023