Premium otomobil üreticisi Lexus, tamamen yeni modeli LBX’in Türkiye’de satışa sunulmasınıExtraordinary Party” ile kutladı. “Her Gün Sıra Dışı” sloganıyla Türkiye pazarındaki yerini alan Lexus’un yeni SUV modeli LBX, düzenlenen özel gecede iş, sanat ve cemiyet dünyasının ünlü simalarını İstanbul’un kalbi Beşiktaş, Akaretler’de oluşturulan LBX Hub deneyim merkezinde buluşturdu.

Lexus LBX’in Elegant, Emotion, Relax ve Cool atmosferlerinden esinlenen parti, farklı deneyim alanlarıyla görsel bir şölene sahne oldu. 

ALİ HAYDAR BOZKURT 

Parti alanına gelen konukları, öncelikle balkondan opera sanatçılarının seslendirdiği arya karşıladı ve ilk andan itibaren eşsiz bir atmosfer yaşandı. 

HADİSE 

Lexus LBX’in yüzü olarak Türkiye reklam çekimlerinde rol alan idol isim Hadise’nin de katıldığı Lexus LBX partisi, unutulmaz bir geceye sahne oldu.

LEXUS LBX - HADİSE 

Emir Ersoy’un geceye özel olarak LBX modelinin atmosferlerinden yola çıkarak dizayn ettiği müziklerle eğlenceli anlara imza atıldı. 

HADİSE - LEXUS LBX 

GÖZ KAMAŞTIRAN BİR BULUŞMA: HADİSE & LEXUS LBX 

Türkiye’de satışa sunulan yeni LBX modeline büyük ilgi gösteren davetliler, aracı yakından incelediler. Konuklar tarafından büyük beğeni toplayan LBX, tarzıyla gecenin yıldızı oldu. 

Jaguar Land Rover’dan Borusan Otomotiv’e üç ödül birden Jaguar Land Rover’dan Borusan Otomotiv’e üç ödül birden

LEXUS LBX 

LEXUS LBX: HER GÜN SIRA DIŞI 

Lexus LBX, 2.290.000 TL’den başlayan fiyatlarla showroom’lardaki yerini alırken, bu sıra dışı modelle tanışmak isteyenler, 3 Mayıs’a kadar Beşiktaş, Akaretler’de oluşturulan LBX Hub’larını ziyaret ederek aracı yakından tanıyabilecekler. 

Editör: Admin Admin