banner101

Bade İşcil: "Bu Yaz Güzel Bir Proje Olursa Yeni Bir Film Çekebilirim"

Bade İşcil: “Ufak Tefek Cinayetler’deki Pelin’in bu kadar ara bir zamanda hayatımdan çıkması beklenmeyen ani bir kaza sonucu ölüm gibiydi” dedi.

Bade İşcil: "Bu Yaz Güzel Bir Proje Olursa Yeni Bir Film Çekebilirim"

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde canlandırdığı Pelin karakteriyle isminden söz ettiren Bade İşcil, MAG Mayıs sayısının kapak yıldızı oldu.

Ezel dizisi ile yıldızı parlayan, Ufak Tefek Cinayetlerde canlandırdığı karakter ile gönülleri bir kez daha fetheden başarılı oyuncu, güzel anne Bade İşcil kendisi ile ilgili merak edilenleri MAG okurları için anlattı.

"ÇOCUĞUMUN İÇİN EN İYİSİNİ YAPMAYA ÇALIŞIYORUM"

MAG Mayıs sayısı için objektif karşısına geçen İşcil, oyunculuk kariyeri ve dönüm noktalarını özel röportajında anlattı. Canlandırdığı karakterlerin hepsinin ayrı bir yeri olduğunu belirten güzel oyuncu şunları söyledi: “ İnsanın beş parmağından yalnızca birini sevme gibi bir ayrıcalığı olmuyor. Seçtiğim işlerin hepsi benim için ayrı ayrı değerli. Her biri beni büyüttü, geliştirdi, değiştirdi, bana ayrı bir çevre ve vizyon kazandırdı” Ünlü bir oyuncu olduktan sonra hayatında neler değiştiğini de paylaşan İşcil, “ Bazen şöhretli ve tanınmış isimlerin canlandırdıkları rol gibi yaşadıkları düşüncesi oluşabiliyor. Oysaki herhangi bir dokunulmazlığımız, olağanüstü bir hayatımız yok” Kariyer hedeflerinden ve gelecek projelerinden bahseden güzel oyuncu Anthony Hopkins ile bir projede yer almanın da en büyük hayali olduğunu belirtiyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87