banner101

BECKHAM ÇİFTİ SEVGİLİLER GÜNÜN'DE BAŞ BAŞA İSTANBUL'DA

Madame Tussauds İstanbul’un gözde çifti Victoria ve David Beckham, Sevgililer Günü’ne özel olarak Eataly’de hayranlarıyla buluşacak.

BECKHAM ÇİFTİ SEVGİLİLER GÜNÜN'DE BAŞ BAŞA İSTANBUL'DA

Madame Tussauds İstanbul’un gözde çifti Victoria ve David Beckham, Sevgililer Günü’ne özel olarak Eataly’de hayranlarıyla buluşacak. 13 Şubat’ta yemek alanında ziyaretçilerle buluşacak olan çift, 14 Şubat akşamı ise Eataly’nin dağ evi konsepti Alpi’de baş başa yemek yiyecek.

BECKHAM ÇİFTİ SEVGİLİLER GÜNÜN'DE BAŞ BAŞA EATALY'DE!

250 yıllık tarihe sahip Madame Tussauds’nun, İstanbul’daki merkezinde sergilenen Victoria ve David Beckham figürleri, Sevgililer Günü’nde Eataly’de baş başa yemek yiyecek. 13 Şubat günü Eataly yemek alanında hayranlarıyla buluşacak olan çift, yılın en romantik akşamında ise Eataly’de düzenlenen Sevgililer Günü yemeğinde davetlilerle bir araya gelecek.

MADEME TUSSAUDS İSTANBUL'UN EN GÖZDE ÇİFTİNİN ROMANTİK AKŞAM YEMEĞİ

Victoria Beckham figürü 1999, David Beckham figürü ise 2002 yılında gerçekleştirilen fotoğraf çekimlerindeki pozlar referans alınarak hazırlandı. Detaylı vücut ölçüleri ve diş kalıbı gibi ön hazırlıklar doğrultusunda oluşturulan kilden taslak içerisine balmumu dökülerek figürler oluşturuldu. Gerçek insan saçlarının kullanıldığı saç ve kaş ekimi, her bir figür için yaklaşık 140 saat sürdü. Figürlerin yüzündeki ben, çil hatta lekeler, vücutlarındaki dövmeler bire bir kopya edilerek figürlere uygulandı. Her bir figürün tamamlanması yaklaşık 8 ay sürdü.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87