banner101

BERGÜZAR KORAL, DOSTLARINA ÖZEL BİR KONSER VERDİ

Zorlu PSM’nin şehre yeni bir soluk getiren kulübü Touché, dün akşam Bergüzar Korel’in müzik ziyafetine ev sahipliği yaptı.

BERGÜZAR KORAL, DOSTLARINA ÖZEL BİR KONSER VERDİ

Zorlu PSM’nin geçtiğimiz ay kapılarını açan ve kültür sanat dünyasında yoğun ilgiyle karşılanan yeni kulübü Touché, dün akşam özel bir performansla Bergüzar Korel’i ağırladı. Korel, Aykut Gürel ve Orkestrası’yla davetlilere unutulmaz bir gece yaşattı.

KOREL, DOSTLARINA UNUTULMAZ BİR GECE YAŞATTI 

Zorlu PSM’nin şehre yeni bir soluk getiren kulübü Touché, önceki akşam Bergüzar Korel’in müzik ziyafetine ev sahipliği yaptı. Korel’in yakın dostlarının davetli olduğu bu özel geceye sanat dünyasından aralarında Burak Sağyaşar, Boran Kuzum, Engin Hepileri, Ferhan Şensoy, İbrahim Selim, Merve Dizdar, Miray Daner, Onur Büyüktopçu, Timur Savcı, Serenay Sarıkaya, Ezgi Mola, Enis Arıkan ve Selma Ergeç’in de bulunduğu birçok ünlü isim katıldı. Bergüzar Korel, 17 şarkılık repertuvarının yanı sıra eşi Halit Ergenç’le özel bir düete imza atarak “Can’t Take My Eyes Off You” ve “Sensiz Saadet Neymiş” parçalarını seslendirdi.Korel’in yakın dostlarına müzik ziyafeti sunduğu gecede, Serenay Sarıkaya, Ezgi Mola ve Enis Arıkan da Bergüzar Korel’in davetiyle sahneye çıkarak birer parça seslendirdiler.

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2019, 17:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87