banner101

ÇOK GEZMESİ VELAYETİ KAYBETTİRDİ MELİSA BABASINA VERİLDİ

Şeyma Subaşı'nın yurt dışı seyahatlerinin yoğunluğu sebebiyle Melisa'nın velayetinin babası Acun Ilıcalı'ya verildi.

ÇOK GEZMESİ VELAYETİ KAYBETTİRDİ MELİSA BABASINA VERİLDİ

2018 senesinin Aralık ayında anlaşmalı bir şekilde boşanma kararı alan Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı'nın kızlarının velayeti baba Ilıcalı'ya verildi.
MELİSA'NIN VELAYETİ BABAYA VERİLDİ
Sözcü'nün haberine göre; Şeyma Subaşı'nın yurt dışı seyahatlerinin yoğunluğu sebebiyle Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı anlaşarak kızları Melisa'nın velayetinin babası Acun Ilıcalı'ya verilmesi için mahkemeye başvurdu. Mahkeme başvuruyu kabul ederek velayetin baba Ilıcalı'ya verilmesini onayladı.
Melisa'nın Velayeti Şeyma Subaşı'dan Alınarak Acun Ilıcalı'ya Verildi
TV 8'in patronu Acun Ilıcalı ile sosyal medya fenomeni olan eşi Şeyma Subaşı, geçtiğimiz yılın son ayında ani bir şekilde boşanma kararı aldı. Dostça ayrılmaya karar veren ikili, 8 dakika içerisinde anlaşmalı olarak boşandı. Boşanma sonrası açıklama yapan Acun Ilıcalı, "Her evlilikte boşanmada var. Biz de Şeyma ile evliliğimizi kurtarmak için açıkçası birkaç kere denedik konuştuk kurtaramadık." demişti.
ŞEYMA YENİ AŞKA YELKEN AÇTI
Şeyma Subaşı, boşanmadan kısa bir süre sonra Fransız DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya başladı. eden Şeyma Subaşı, geçtiğimiz günlerde sevgilisi İtalyan DJ Guidio Senia için "İlgi gördüğüm, benin de ilgilendiğim biri." diyerek yeni ilişkisini ilk kez açıklamıştı.

Konu hakkında açıklama yapan Şeyma Subaşı, "Melisa benimle kalacak" dedi.
"MELİSA BENİMLE KALACAK"
Kızının velayetinin Acun Ilıcalı'ya verilmesiyle ilgili açıklama yapan Şeyma Subaşı: "Kızımız Melisa'nın velayeti babası Acun Ilıcalı Bey'e verilmiştir. Kararı saygıyla karşılıyoruz. Bu noktada önemli olan velayetin kimde olduğu değil, kızımızın ailesi ile birlikte sevgi ve mutlulukla büyümesidir. Acun Bey ve ben kızımız Melisa'yı birlikte büyütmeye devam edeceğiz.Kızımız Melisa bu süreçte benimle yaşamaya, babasıyla da her zaman olduğu gibi sıklıkla görüşmeye devam edecek dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 18:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87