banner101

COSMED 9'NCU YAŞINI KUTLADI

COSMED, 9'ncu yaşında TEGV ile 900 çocuğun eğitimine destek oluyor.

COSMED 9'NCU YAŞINI KUTLADI

Yerli dermokozmetik markası COSMED, 9'ncu yaşını büyük bir partiyle kutladı. Ulus 29’da gerçekleşen partiye , sanat ve cemiyet hayatından birçok ünlü isim katıldı.

COSMED 9'NCU YAŞINDA ÜNLÜ İSİMLER YALNIZ BIRAKMADI

2009 yılında insanların kendilerini daha bakımlı ve mutlu hissetmelerini sağlayacak güvenilir çözümler sunma vizyonuyla kurulan dermokozmetik markası COSMED, 9. yaşını eğlenceli bir partiyle kutladı. Ulus 29’da düzenlenen partiye iş, sanat ve cemiyet hayatından ünlü isimler katıldı.

900 ÖĞRENCİNİN MASRAFLARINI KARŞILAYACAK

Partide, 9'ncu yıla özel olarak 9 influencer tarafından kutusu yeniden tasarlanan ürünler tanıtılırken, bu ürünlerin satışından elde edilen gelirin bir kısmıyla Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na bağışta bulunarak 900 öğrencinin 1 senelik eğitim masrafı karşılayacak olan COSMED, TEGV için ürünleri tasarlarken içine kattığı neşe ve sevgiyle çocukların geleceklerine katkıda bulunmayı amaçladı.

900 ÇOCUĞUN HAYATINDA KÜÇÜK DE OLSA BİR FARK YARATMAK İSTEDİK

COSMED’in 9. yaş partisinde konuşan COSMED’in yaratıcısı Deren Öztürk Mataracı, “2009 yılında başladığımız yolculuk tüm hızıyla devam ediyor. 9'uncu yaşına girdiğimiz bu sene, sosyal sorumluluk bilinciyle geleceğimiz olan çocukların eğitimine katkıda bulunmak istedik.

Yeniden tasarlanan ürünlerimizin satışlarının bir kısmını TEGV’e bağışlayarak 900 çocuğun hayatında küçük de olsa bir fark yaratmayı amaçladık. COSMED ailesi olarak gençlerin eğitimine destek olmaktan gurur duyuyoruz” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2018, 17:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87