banner101

Head&Shoulders ve Serenay’dan Kalıpları Kıran Efsane Parti

Serenay Sarıkaya, “Head&Shoulders ile 2017 yılında başladığımız yolculuğumuz benim için çok değerli." dedi.

Head&Shoulders marka elçisi Serenay Sarıkaya ile birlikte, yenilenen ürünlerini tanıtmak için gerçekleştirdiği ‘Kalıpları Kır’ temalı lansman partisinde birçok ünlü ismi bir araya getirdi.

Dünyanın 1 numaralı şampuanı* Head&Shoulders’ın, marka elçisi Serenay Sarıkaya ile 28 Mart Perşembe günü Pilevneli Gallery’de gerçekleştirdiği ‘Kalıpları Kır’ temalı yenilenen ürünlerinin lansman partisine, sanat ve cemiyet hayatından birçok ünlü isim katıldı.

ÜNLÜ OYUNCU SERENAY SARIKAYA, BERGÜZAR KOREL, AYŞE BOYNEREZGİ MOLA, VE DAHA PEK ÇOK İSİM HEAD&SHOULDERS PARTİSİ’NDE BULUŞTU

Ezgi Mola, Enis Arıkan, Bergüzar Korel, Burcu Esmersoy, Edis Görgülü, Hande Ataizi, Didem Soydan, Ayşe Boyner, Ece Begüm Yücetan, Dila Tarkan gibi isimlerin yer aldığı geceye katılan marka yüzü Serenay Sarıkaya, tarzı ve cesur saçları ile göz doldurdu. Gecede ayrıca Serenay Sarıkaya’nın yer aldığı yeni Head&Shoulders Kalıpları Kır filmi ve reklam çekim backstage görüntüleri ilk defa davetliler ile paylaşıldı.

"SERENAY SARIKAYA VE  HEAD&SHOULDERS BİRLİKTELİĞİNDE EFSANEVİ BİR UYUM YAKALADIK"

Geceye evsahipliği yapan P&G Türkiye ve Kafkasya Pazarlama Direktörü İpek Ersavaş: “Biz bu akşam Serenay ile birlikte “Kalıpları Kır” diyerek Derma&Pure teknolojisi ile yenilenen şampuan ve saç kremlerimizin lansmanı için biraraya geldik. 2017’de Serenay ile birlikte çıktığımız bu yolculukta pek çok başarılı, dikkat çeken ve hepsinden önemlisi hissettiğimiz özgüveni yansıtarak kalıpları kıran işe imza attık. Çalışmaya başladığımız günden bu yana Serenay Sarıkaya ve Head&Shoulders birlikteliğinde efsanevi bir uyum yakaladığımızı düşünüyorum. Sevgili Serenay’ın kariyer basamaklarında emin adımlarla yükselişi, Türkiye’de daha önce yapılmayan ezberbozan işleri korkusuzca hayata geçirmesi ve bütün bunların sonucunda Türkiye’nin en başarılı kadın sanatçılarından biri olmasıyla kalıpları kırdığına inanıyorum.” diye konuştu.

" HEAD&SHOULDERS İLE BİRLİKTE BUGÜNE KADAR BİRÇOK BAŞARILI PROJEYE İMZA ATTIK"

Yeni reklam kampanyası ile ilgili heyecanını paylaşan Head&Shoulders Marka Elçisi Serenay Sarıkaya ise: “Head&Shoulders ile 2017 yılında başladığımız yolculuğumuz benim için çok değerli. Head&Shoulders dinamik, özgüveni yüksek, cesur bir marka.İzlediğimiz yol, attığımız cesur adımlar, yaptığımız işlere odaklanarak çıtayı hep yukarı taşımaya çalışmamız gerçekten birebir örtüşüyor. Head&Shoulders ile birlikte bugüne kadar birçok başarılı ve özgüven dolu projeye imza attıktan sonra, şimdi de “Kalıpları Kır” diyoruz. Açıkçası benim en sevdiğim motto bu oldu, çünkü kendi hayatımda kalıpları kırmamın bana her zaman başarıyı getirdiğine inanıyorum. Ne zaman insan etrafını saran kalıplaşmış düşüncelerden kurtuluyor, kendine ve potansiyeline güveniyor, korkularını geride bırakarak cesaretle yola çıkıyor işte o zaman fark yaratıyor.” dedi.

Gece geç saatlere kadar devam eden ‘Kalıpları Kır’ partisinde davetliler, DJ Cüneyt Çilingiroğlu’nun başarılı performansı ile eğlenceli dakikalar yaşadılar.

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2019, 23:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87