banner101

MAZHAR ALANSON'UN EŞİ KİLİSE'DEN KOVULDU

Mazhar Alanson'un tasarımcı eşi eşi Biricik Suden, İstanbul Beyoğlu'ndaki Saint Antuan Kilisesi'nde yapılan Noel ayinine katılmıştı.

MAZHAR ALANSON'UN EŞİ KİLİSE'DEN KOVULDU

'Yandım yandım şarkısını Kabe için yazdım, siz onu aşk şarkısı zannedersiniz" açıklamasıyla tartışma yaratan ünlü şarkıcı Mazhar Alanson'un tasarımcı eşi eşi Biricik Suden, İstanbul Beyoğlu'ndaki Saint Antuan Kilisesi'nde yapılan Noel ayinine katıldı. Ancak Suden kiliseden kovuldu. Biricik Suden ve arkadaşlarının kilisedeki noel ayininden kovulmalarının sebebi ise ayin sırasında kendi aralarında sürekli konuşmalarıydı.

Beyoğlu'ndaki Saint Antuan Kilisesi'nde yapılan Noel ayinine katılan Biricik Suden ve arkadaşları katıldıkları ayin sırasında aralarında konuşmaya başladı. Çevredekilerin rahatsız olması üzerine kilise görevlileri araya girdi ve gürültü yapan sosyetik tasarımcı ve iki arkadaşını kiliseden çıkardı. Biricik Suden, kapıda çekilen fotoğrafını Instagram hesabından, “Kiliseden kovulanlar” notuyla paylaştı.
Arkadaşlarıyla yaptıkları yazışmalarda içerideki görevlilerden ve kapıda duran güvenlikten de uyarı aldıkları belli olan ünlü isim bunları paylaşmaktan çekinmedi. Yaşadıkları bu olayı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyuran Suden şunları yazdı: "Bildiğin kovulduk, kapıdaki çevik kuvvet gülme krizi geçirdi”... “Güvenlik sinir krizi geçirdi. Ayaklarını yere vurarak bağırırken bıraktık adamcağızı”...
Mazhar Alanson 'Yandım Yandım' şarkısını Kabe için yazdığını söylemesi yeni bir tartışma başlatmıştı. Alonsan, Yandım Yandım'ı ilk kez 1998 yılında Okan Bayülgen’in sunduğu “Zaga” programına başrolünde oynadığı “Her Şey Çok Güzel Olacak” filmini tanımak için çıktığında söylemiş. Tanığı aynı stüdyoda oturan Cem Yılmaz. Alanson şöyle konuşmuştu: “…bu arkadaş Bodrum’a gitmiş, Bodrum’a hayran olmuş ve bir aşk şarkısı da yazmış. Sonra 20 yıl sonra gitmiş, o hatıralarının olduğu yerde otelin balkonuna bi çıkmış ki -bi satır geldi zaten şarkıyı onun üzerine kurdum- hatıralarımın üzerine oteller yapmışlar diye…” öğrenildi.
 

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2018, 22:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87