banner101

Ünlü Çift Sonunda Evleniyor

Real Madrid'in dünyaca ünlü yıldızı Sergio Ramos ile hayat arkadaşı ünlü Spiker Pilar Rubio 8 yıl sonra evlilik hazırlıklarına başladı.

Ünlü Çift Sonunda Evleniyor

Real Madrid'in dünyaca ünlü yıldızı Sergio Ramos ile hayat arkadaşı ünlü Spiker Pilar Rubio 7 yıl sonra evlilik hazırlıklarına başladı.

2012 yılından beri birlikte olan 3 çocukları (Alejandro Ramos Rubio, Sergio Ramos Rubio, Marco Ramos Rubio) bulunan çift, sonunda evlenmeye karar verdiler. Düğünü Sergio Ramos'un memleketi Sevilla'da yapılacağı öğrenildi. Temmuz ayında gerçekleşecek düğünle ilgili ilginç detaylar çıkmaya başladı.

Dünya da magazin basının en çok takip edilen Hola dergisinde yer alan röportaja göre güzel Spiker Rubio, o gece katı yasaklar uygulanacağını söyledi. 

Hola dergisinin yapmış olduğu röportaja göre Pilar Rubio "Cep telefonlarını düğün gecesi toplayıp güvenli bir yere koyacağız" şeklinde konuştu.

Düğünün keyfini çıkarmak istediklerini belirten Rubio, "Her davetlinin rahat hissetmesini arzuluyoruz, bu sebeple düğün günü telefonlara izin verilmeyeceğini söyledi" dedi. 

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2019, 23:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87