banner101

ÜNLÜ DİZİDE FLAŞ TACİZ SKANDALI

Ünlü dizide yaşanan taciz skandalı hakkında kanal yönetimininde 9.5 milyon dolarlık sessizlik anlaşması imzalatmak istediği iddia edildi.

ÜNLÜ DİZİDE FLAŞ TACİZ  SKANDALI

New York Times’ta yer alan habere göre; Weatherly ile birlikte ‘Bulldizisinde rol aan Dushku, 50 yaşındaki oyuncu ile iyi arkadaş oldu. Ancak bir süre sonra Michael Weatherly, rol arkadaşına sette görünüşünü aşağılayan sözler söyledi ve üçlü ilişki teklifinde bulundu. Dünyaca ünlü ABD'li aktör Michael Weatherly, rol arkadaşı Eliza Dushku tarafından tacizle suçlandı.
Kanal yönetimi, şok teklifin ardından diziden ayrılan Dushku’ya 9.5 milyon dolarlık sessizlik anlaşması imzalatmak istediği öne sürüldü.
Cinsel tacizle suçlanan ve görevinden ayrılan kanal yöneticisi hakkında yapılan soruşturma sonucunda, Dushku ile CBS arasındaki olay ortaya çıktı. Kanal yönetimi de olayı doğruladı. 
Tacizle suçlanan Weatherly, New York Times’a yaptığı açıklamada, "Diziyi çekerken bir takım espriler yaptım. Eliza daha sonra bunların rahatsız edici olduğunu belirtti ve ben de kendisinden özür diledim. Sebep olduğum durumdan dolayı kendisinden özür dilerim”şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2018, 16:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner87